Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siatkówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tragiczny mecz jak dla mnie..

Opublikowano

No :heat: jutro Rosja :gwizdanie:

Opublikowano

No kolejny horror. Argentyna drugim składem a my się męczyliśmy... :kwasny:

Opublikowano

No :heat: jutro Rosja :gwizdanie:

Tak tak... Rosjanie zaczną od deseru i zjedzą go z chęcią....

No kolejny horror. Argentyna drugim składem a my się męczyliśmy... :kwasny:

To wyglądało jak drukowanie meczy przez Argentynę :decayed:

Opublikowano

No :heat: jutro Rosja :gwizdanie:

Tak tak... Rosjanie zaczną od deseru i zjedzą go z chęcią....

No kolejny horror. Argentyna drugim składem a my się męczyliśmy... :kwasny:

To wyglądało jak drukowanie meczy przez Argentynę :decayed:

I Brazylia też dziś odpuściła... :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

Opierdolimy Ruskich jak paczke draży :kox:

Opublikowano

Opierdolimy Ruskich jak paczke draży :kox:

Myślę, że mamy większe szanse jak z BRA. :good:
Opublikowano

Mam nadzieje,że się zrewanżujemy Brazylijczykom :gwizdanie:

Opublikowano

Mam nadzieje,że się zrewanżujemy Brazylijczykom :gwizdanie:

Nie będzie okazji ...

Opublikowano

Mam nadzieje,że się zrewanżujemy Brazylijczykom :gwizdanie:

Nie będzie okazji ...

Jak pokonamy ruskich,a Brazylia Argentynę,to będzie okazja!!!

Opublikowano

W tej formie i tym składem nie mamy szans ani z Rosją ani z Brazylią więc 4 miejsce będzie :thumbdown: i tak bardzo dobre :wink4: dzisiaj przecież sędziowie nas przepchnęli a Argentyna grała rezerwami :decayed:

Opublikowano

Jak pokonamy ruskich

:polew: :polew: :polew: :polew: idź spać lepiej.

Opublikowano

Mam nadzieje,że się zrewanżujemy Brazylijczykom :gwizdanie:

Jeżeli będzie taka możliwość zagrania z nimi to chyba jednak NIE ale tak czy tak to daleka do tego droga. :cool1:

W tej formie i tym składem nie mamy szans ani z Rosją ani z Brazylią więc 4 miejsce będzie :thumbdown: i tak bardzo dobre :wink4: dzisiaj przecież sędziowie nas przepchnęli a Argentyna grała rezerwami :decayed:

Fakt - słabi jesteśmy niestety. :disgust: A co do sędziów to nie tylko na Naszych meczach się mylili. :thumbdown:
Opublikowano

W tej formie i tym składem nie mamy szans ani z Rosją ani z Brazylią więc 4 miejsce będzie :thumbdown: i tak bardzo dobre :wink4: dzisiaj przecież sędziowie nas przepchnęli a Argentyna grała rezerwami :decayed:

Fakt - słabi jesteśmy niestety. :disgust: A co do sędziów to nie tylko na Naszych meczach się mylili. :thumbdown:

Nie wiem tylko dlaczego nie grają jeszcze niedawno najlepsi u nas Wlazły, Winiarski, Zagumny itp.? Przyznam, że za bardzo nie interesuję się siatkówką ale czasami lubię pooglądać, i zastanawia mnie brak takich zawodników...

Opublikowano

Jak pokonamy ruskich

:polew: :polew: :polew: :polew: idź spać lepiej.

:ssij:

Opublikowano

W tej formie i tym składem nie mamy szans ani z Rosją ani z Brazylią więc 4 miejsce będzie :thumbdown: i tak bardzo dobre :wink4: dzisiaj przecież sędziowie nas przepchnęli a Argentyna grała rezerwami :decayed:

Fakt - słabi jesteśmy niestety. :disgust: A co do sędziów to nie tylko na Naszych meczach się mylili. :thumbdown:

Nie wiem tylko dlaczego nie grają jeszcze niedawno najlepsi u nas Wlazły, Winiarski, Zagumny itp.? Przyznam, że za bardzo nie interesuję się siatkówką ale czasami lubię pooglądać, i zastanawia mnie brak takich zawodników...

Też o tym gadaliśmy z kumplami oglądając mecze... :mysli: Gruszka wszedł i pokazał co potrafi. :good: Reszta o których myślimy/mówimy też by dali radę jeszcze pograć na wysokim poziomie. :good:
Opublikowano

Piotrek długo nie grał ... ale klasę widać... Ci młodzi to jeszcze szczawie. Kurek dostaje szkołę od Jacka Nawrockiego i jest dobrze docierany w Skrze....

Opublikowano

Piotrek długo nie grał ... ale klasę widać... Ci młodzi to jeszcze szczawie. Kurek dostaje szkołę od Jacka Nawrockiego i jest dobrze docierany w Skrze....

I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. :good: ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... :cool1:
Opublikowano

Piotrek długo nie grał ... ale klasę widać... Ci młodzi to jeszcze szczawie. Kurek dostaje szkołę od Jacka Nawrockiego i jest dobrze docierany w Skrze....

I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. :good: ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... :cool1:

Winiarski i Wlazły mają po 28 lat, to za dużo na siatkarza? Musi tutaj o coś innego chodzić :mysli: konflikt z trenerem? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.