Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobrany pod kolor foteli:)

auto bedzie robione w dipie

Opublikowano
wnetrze mam w zasadzie poskładane. i teraz czas na zmiany zewnetrzne. do zderzaka rs4 który na aucie. wpadły progi z s4 i zderzak s4 tył. i całe auto zmienia kolor.

worthless%20thread%20without%20pics.gif

Opublikowano
wnetrze mam w zasadzie poskładane. i teraz czas na zmiany zewnetrzne. do zderzaka rs4 który na aucie. wpadły progi z s4 i zderzak s4 tył. i całe auto zmienia kolor.

tylny zderzak dorwałeś od lifta? jeśli tak to jaki pieniądz?

Opublikowano
  • Autor

przedlift. polift mnie nie interesował szkoda było by ciąć bok chodza mi po głowie mysli zeby dołozyć dufuzor ze zderzaka rs6

fotki bedą jak auto bede miał już w wiekszosci skonczone.

Opublikowano
przedlift. polift mnie nie interesował szkoda było by ciąć bok chodza mi po głowie mysli zeby dołozyć dufuzor ze zderzaka rs6

fotki bedą jak auto bede miał już w wiekszosci skonczone.

po co ciąć bok?

Opublikowano
  • Autor

bo chce taki dyfuzor

Zdjęcie Audi RS6 Sedan Large | Zdjęcia-Samochodów.pl

wiem ze było b5 rs4 zrobione w sedanie z takim dyfuzorem.

wiec po co ciąc polifta s4 jak przedlift sporo tańszy

a różnią się tylko dyfuzorem , który i tak chce zmieniać.

Opublikowano

koncowki tlumika takie jak na foto beda?

Opublikowano
bo chce taki dyfuzor

Zdjęcie Audi RS6 Sedan Large | Zdjęcia-Samochodów.pl

wiem ze było b5 rs4 zrobione w sedanie z takim dyfuzorem.

wiec po co ciąc polifta s4 jak przedlift sporo tańszy

a różnią się tylko dyfuzorem , który i tak chce zmieniać.

aha no tak, myślałem ze zostawiasz tak jak jest:wink:, w takim razie mądre posunięcie, czekam na fotki:wink:

Opublikowano
  • Autor

narazie zostaje ori. ale szukam dyfuzora własnei od rs6 w rozsądnych pieniądzach. przymeirzałem już ori rs3 czy od mercedesa i jakos niebardzo.

Opublikowano

to git, a ja ogarnolem spryski i schemat byl dobry lecz po podpieciu imitacji samopoziomu plus sie zmienil i przez to nie dzialalo jak bylo napisane ale elektryk zaraz to ogarnal i jest git:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to super ze ogarniety temat.

Opublikowano

mi sie podoba ten z rs6 c5

c740106082012173315_6.jpg

Opublikowano
  • Autor

auto w trakcie dipowania. tym czasem jedno kól już gotow

View image: IMG 2413

:kox:

Opublikowano
auto w trakcie dipowania. tym czasem jedno kól już gotow

View image: IMG 2413

:kox:

będzie kozak :kox:

Opublikowano
auto w trakcie dipowania. tym czasem jedno kól już gotow

View image: IMG 2413

:kox:

po co je pomniejszasz?
Opublikowano
  • Autor

po to zeby na jasnym aucie nie chce miec srebrnych.

a felgi w w cczarnym bedą zlewały sie z oponą i całą wneką błotnika i bedzie kontrast dla jasnego auta.

Opublikowano

maskowałeś oponę przy dipowaniu?:naughty:

Opublikowano

czarna fela:kox::whistling:

Opublikowano

Opony sie nie maskuje przy dipowaniu:decayed:

Opublikowano
Opony sie nie maskuje przy dipowaniu:decayed:

Sa rozne szkoly, jednemu cos tam napylilo na opone i zdziwiony ze ciezko schodzi:D, innemu krawedzie sie strzepily przy zrywaniu...

Dlatego pytam;-)

Wysłane z mojego GT-I9070

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.