Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Blue Avant TDI by Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pora przedstawić pierwsze fotki mojego niebieskiego Avanta z pakietem chrom. Jak zdążyłem się już rozeznać, niewielu podziela mój entuzjazm do tego typu wyglądu :evil:

Co by jednak wszystkich uprzedzić, nie planuję dodawania chromowanych nakładek na lusterka, chromowanych listewek na atrapie chłodnicy, ani diodowych listewek...

Będzie jeszcze tylko chromowana listwa na krawędzi klapy bagażnika :kox:

No dobra, koniec gadania. Pora na fotki - 2000 A4 Avant 1.9 TDI:

3571015.jpg 3571016.jpg 3571017.jpg 3571019.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

według mnie chrom pakiecik jest :kox:

ale tej listwy nie dokładaj :)

pewnie ze mna aju sie nie zgodz z tym pakietem chrom ale co tam :tongue4: :tongue4:

jakieś plany co do auta?:)

fajny avancik :good:

Opublikowano

mi też się podoba chrom pakiet, ale listwa FE.

standardowo. Lepiej powiedz co planujesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Planów, co do modów na razie nie ma. Wiem napewno, że:

1.) Z większymi kółkami nie zamierzam eksperymentować. Po poprzednim aucie się wyleczyłem - nie w PL :wallbash:

2.) Listwa na klapie ma zakryć zaprawki na jej rancie, które ostatnio zrobiłem - poprzedni właściciel niechlujnie otwierał klapę w niskim garażu. Na fotkach tego nie widać, ale w rzeczywistości wnikliwszy obserwator to wychwyci.

No dobra, z planów na już, to zrobić rozrząd, wymienić olej, filtry i inne płyny :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Planów, co do modów na razie nie ma. Wiem napewno, że:

1.) Z większymi kółkami nie zamierzam eksperymentować. Po poprzednim aucie się wyleczyłem - nie w PL :wallbash:

2.) Listwa na klapie ma zakryć zaprawki na jej rancie, które ostatnio zrobiłem - poprzedni właściciel niechlujnie otwierał klapę w niskim garażu. Na fotkach tego nie widać, ale w rzeczywistości wnikliwszy obserwator to wychwyci.

No dobra, z planów na już, to zrobić rozrząd, wymienić olej, filtry i inne płyny :tongue4: :tongue4: :tongue4:

to jest standard :thumbdown:

Opublikowano

Planów, co do modów na razie nie ma. Wiem napewno, że:

1.) Z większymi kółkami nie zamierzam eksperymentować. Po poprzednim aucie się wyleczyłem - nie w PL :wallbash:

2.) Listwa na klapie ma zakryć zaprawki na jej rancie, które ostatnio zrobiłem - poprzedni właściciel niechlujnie otwierał klapę w niskim garażu. Na fotkach tego nie widać, ale w rzeczywistości wnikliwszy obserwator to wychwyci.

No dobra, z planów na już, to zrobić rozrząd, wymienić olej, filtry i inne płyny :tongue4: :tongue4: :tongue4:

to jest standard :thumbdown:

no i :?: to zle :?:

czasami zastanawiam sie czy to jest A4-klub.pl czy moze A4 Tuning Klub.pl :mysli:

Opublikowano

A4 Tuning Klub.pl :mysli

:good:

trzeba cisnąć :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka. Ori chromy wokół okien i relingi są :kox: Ja bym jednak felgę zmienił, ale każdy robi to co mu się podoba ;) Najważniejsze, żebyś ty był zadowolony :wink4:

Edit!

Proponuję wypolerować fajeczki, wtedy będzie full chrom pakiet :D

Opublikowano

Czyżby mój kolor? :) Chrom pakiet zawsze mi się podobał, ale tylko w parze z alu-relingami, tak jak u Ciebie. Zamiast listwy chrom na bagażnik zbierałbym na lakiernika :P Felga moim zdaniem szpeci, mógłbyś chociaż założyć 16". Nie pogorszy to komfortu. Autko ładne, choć, wbrew powszechnej opinii panującej na forum, wnętrze bez "drzewianych" dekorów jest dla mnie zbyt ponure.

Opublikowano

chrom chrom listwa :decayed::polew:

Ten znaczek z tyłu TDI to nie jest z wersji PD?

ogólnie auto ładna sztuka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.