Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Luciferek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blue Luciferek

Rok produkcji: 1999 listopad(wersja 2000)

Silnik: 1.8 tubro ANB

Przebieg: 155 000 km (udokumentowany)

Skrzynia: 5 biegów (manual)

Kraj pochodzenia: Niemcy

Kolor: Blue Santorin

WYPOSAŻENIE

Xenon Ori + spryskiwacze

Samoregulacja elektryczna świateł

Kierownica S

Fotele kubełkowe (bez skóry) elektryczne pompowanie lędźwi

8 poduszek powietrznych

Scyzoryk :banan:

Pół fis

Szału ni ma

7965f6c4d741a7e8med.jpg

Opublikowano

brak fot :cool1: 5...4...3...2...1... :closed::)

Opublikowano

i skoro masz AEB to czemu w profilu masz RS4 z silnikiem z eSy

Opublikowano

aaaa i następna sprawa, nie było AEB w 99 roku :)

Opublikowano
  • Autor

brak fot :cool1: 5...4...3...2...1... :closed::)

Napisałem że siedzę w pracy i nie mam fotek ale mam czas żeby w końcu wystukać wątek

i skoro masz AEB to czemu w profilu masz RS4 z silnikiem z eSy

Zmieniłem już u mnie pokazuje tak jak powinno być hm... :mysli:

aaaa i następna sprawa, nie było AEB w 99 roku :)

Napisałem że autko zostało wyprodukowane na rynek USA ma np. dwie sondy.
Opublikowano

w AEB tym bardziej nie było dwóch sond :gwizdanie:

zobacz prawidłowe oznaczenie, pewnie masz silnik typu AWT, ANB itd :)

Opublikowano

a ja sie "uczepie" tego :>

na poczatku napisales:

Nie jestem fanem wiejskiego tuningu także auto chce zrobić w stylu audi ładnie, schludnie i potrzebną dla audi klasą.

a nizej czytam:

Sprężyny -60 mm (Żółte już mam)

nie doczytalem nic o zmianie amorkow wiec jedno przeczy drugiemu poniewaz sama zmiana sprezyn z takim obnizeniem to czysty wiejski tuning :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w AEB tym bardziej nie było dwóch sond :gwizdanie:

zobacz prawidłowe oznaczenie, pewnie masz silnik typu AWT, ANB itd :)

A widzisz i tu się mylisz :) Nawet w ETCE po wpisaniu mojego Vinu pokazuje tylko na rynek USA też początkowo mnie to zdziwiło ale okazuję się że tak własnie jest :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 09:51_________________________________________________

a ja sie "uczepie" tego :>

na poczatku napisales:

Nie jestem fanem wiejskiego tuningu także auto chce zrobić w stylu audi ładnie, schludnie i potrzebną dla audi klasą.

a nizej czytam:

Sprężyny -60 mm (Żółte już mam)

nie doczytalem nic o zmianie amorkow wiec jedno przeczy drugiemu poniewaz sama zmiana sprezyn z takim obnizeniem to czysty wiejski tuning :gwizdanie:

Czekam na przesyłkę z gwintem będzie dopiero za dwa miesiące więc postanowiłem założyć sprężyny na razie. Nie do końca myślę że to wiejski tuning ale interpretuj to jak chcesz ... :)

Opublikowano

AEB z US mialo dwie sondy

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się :) Jednak Panowie trzeba się podszkolić z tematyki silników i osprzętu :)

Opublikowano

Zgadza się :) Jednak Panowie trzeba się podszkolić z tematyki silników i osprzętu :)

eeee tam, wersjami USA nigdy się nie interesowałem, tak więc mój błąd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że potrafisz się przyznać do swojego błędu :) hehe [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:04_________________________________________________Ps. Usunę druga sondę i będzie EU :D

Opublikowano

-Usunięcie katalizatora Po programie...

nie lepiej przed?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie też tak myślałem ale spece od 1.8 turbo stwierdzili że lepiej po :):mysli:

Opublikowano

hmm... coz to za spece od 1.8 T?:D

Opublikowano

Właśnie też tak myślałem ale spece od 1.8 turbo stwierdzili że lepiej po :):mysli:

Są tu 3 osoby na forum ogarniajace AEB w mistrzowski sposób : Poziek , Gregory , Nosb.

który z nich to powiedział ???

Opublikowano

ale moze chodzi o szpecow nie z forum :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie też tak myślałem ale spece od 1.8 turbo stwierdzili że lepiej po :):mysli:

najlepiej usun kata przed, zostaw jedna sonde i jak bedziesz soft robil to niech ci wylacza odczyt drugiej albo zostaw druga ale "na dystansie"[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 16:34_________________________________________________

Właśnie też tak myślałem ale spece od 1.8 turbo stwierdzili że lepiej po :):mysli:

Są tu 3 osoby na forum ogarniajace AEB w mistrzowski sposób : Poziek , Gregory , Nosb moskal

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy mistrzowie a tylko buba wiedział że występowały silniki na rynek US i są dwie sondy :polew: Uczepiliście się tych modów przed po itd a ja napisałem na oko ciężko przewidzieć dokładny termin zmian bo ciężko z czasem :gwizdanie:

Ale dzięki za rade odnośnie kata :notworthy:

Opublikowano

Spokojnie, nie ma sie co bulwersowac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.