Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFM] Grzechotanie, problem z lokalizacja


pereska

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechotanie szczegolnie slychac podczas postoju na biegu jalowym w zakresie obrotow miedzy 1300-2000 obr. , podczas jazdy rowniez tyle ze wytlumia sie bardziej. Sluchalem pod maska nic nie slychac, dzwiek slyszalny jedynie w srodku tak jakby pod szyba. Grzechotanie ma taki charakter (wyobrazajac sobie takjakby bloto strzelalo w nadkola). Nie chcialbym sugerowac ale zastanawiam sie czy moze wklad z katalizatora sie posypal, ale czy byloby to slyszalne glownie w srodku, slyszalem cos o jakis srubach mocujacych deske rozdzielcza. Samochod lapal mi notlaufa turbine wyjalem wyczyscilem, bylo ok. ale ostatnio znowu lapalo, wiec zamienilem n75 z n18, czy mozliwe zeby to one grzechotaly ale to raczej byloby je slychac pod maska. Moze ktos mial podobny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie same objawy. Wczoraj wymieniłem wieszaki tłumika i nadal grzechocze coś w rurze po środku samochodu. Mechanik podejrzewa że to coś od katalizatora odpadło. Czy tobie udało się zlokalizować lub naprawić brzęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie też to odczuwam. słychać tylko w środku. przy podobnych obrotach szczególnie na drugim biegu. z tym że dziś.. zapaliła mi sie kontrolka silnika i nie wiem juz co to. myślałem ze coś luźne z ukladu wydechowego. a tu d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema roznicy. nikt wiecej nie mial podobnego przypadku ??? :confused4:

Sprawdź sobie czy uchwyt na którym wisi Intercooler nie ma luzu. Jest on mocowany chyb na trzech nitach i z czasem te nity lubią się obluzować a blacha drgając wydaje dźwięk grzechotania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...