Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi B5 S4 i plany


genekpsl

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie chce powiedziec ze ski jeszcze nie mam. Sprzedaje narazie swoje stare auto. Mam zamiar kupic ja i zrobic nast. rzeczy. Chce osiagnac cos ponad 300km. Nie znam sie kompletnie na tuningu auta. Nie chce tego robic malym kosztem tzn. Naklejki Greddy i stozki. Nie chce tez wydac milionow. Sam czip daje ok. 300Km. Moze moje plany sa ze wsi lub nie ale, chce miec napewno duzy fimc + blow off. Fimc to nie problem bo widzialem mase s4 z ladnym interkiem w kratce :evil: natomiast jezeli chodzi o zawór to nie idzie nigdzie tego znalesc ? Nie pytam czy to jest mozliwe bo dla chcacego to nic trudnego. Ale czemu tak malo audiczek ma gwizdek. Jest to moje marzenie od dziecka i bardzo chce to miec :) + bardzo glosny swist turbin ale to pewnie poprawi fimc i moze filtr grzybek HKS ?

Czyli pytanie Jaka granica mocy zeby nie musial kuc silnika czy cos tam i nie wymieniac turbin co chwila mylse ze 350 Km spokojnie mnie zadowoli :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cholere Ci blow-off?

Zeby miec 310-320PS wystarczy zrobic soft, poluznic wydech, ew. wymienic swiece na te od RS4.

Warto tez zrobic fmic'a albo coolery z RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten dzwiek :)

to musisz EVO albo STI kupic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...