Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak to jest z tym wyciszeniem wnętrza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie cichutko w autach ? jak puszcze auto na luzie to jest przyjemnie cicho ale jak przyspieszam wyraźnie słychać silnik jest dość głośno, Do 2 tys obr jest cicho od 2.5 już nie za bardzo.

Opublikowano
Macie cichutko w autach ? jak puszcze auto na luzie to jest przyjemnie cicho ale jak przyspieszam wyraźnie słychać silnik jest dość głośno, Do 2 tys obr jest cicho od 2.5 już nie za bardzo.

ja mam TDI ... i w porównaniu do poprzedniego auta B4 TDI ... to teraz mam cichutko ..... :twisted: ... ale napewno nie tak cicho jak w benzynie ..... :evil:

P.S bardzo lubie dzwiek swojego TDI .... :razz:

Opublikowano

Niema jak 2.5 tdi cisza w środku super wyciszony jest

Opublikowano

spanky, na 3 juz nie slychac ze to diesel...u mnie w srodku jest cicho do 170-180km/h

Opublikowano

Macie matę pod maska może silniki 1.6 są takie hałaśliwe

Opublikowano

Ja mam silnik 1.6 i mam cichutko w środku nawet jak jadę 160

Opublikowano
Macie matę pod maska może silniki 1.6 są takie hałaśliwe

wcale nie sa moj kolega ma 1.6 i chodzi cichutko

Opublikowano

to sa odczucia subiektywne, dla jednego bedzie glosno, dla drugiego cicho :)

Opublikowano
spanky, na 3 juz nie slychac ze to diesel...u mnie w srodku jest cicho do 170-180km/h

ale napewno nie ciszej niz w benzynie ... ;-)

Opublikowano

zalezy jak by na to patrzyc... na tym samym biegu przy tej samej predkosci faktycznie benzynka jest cichsza...to trzeba by zmierzyc...ale zeby benzynkom (tez zalezy jaka) jechac dynamicznie trzeba ja krecic na wysokich obrotach, a diesla nie...aha i co zauwazylem :roll: AJM jest duzo cichszy w srodku niz AFN...dziwne(kilkoma AFN'ami jezdzilem)

moze ma ktos wyniki pomiarow glosnosci (chociazby fabryczne dla tych silnikow)

Opublikowano
aha i co zauwazylem :roll: AJM jest duzo cichszy w srodku niz AFN...dziwne(kilkoma AFN'ami jezdzilem)

moze ma ktos wyniki pomiarow glosnosci (chociazby fabryczne dla tych silnikow)

jest ciszej bo juz masz PD-ka ... a to juz inna kultura pracy .....

Opublikowano
Macie matę pod maska może silniki 1.6 są takie hałaśliwe

No ja mam mate ale ma dieselka ale jest naprawde cicho dopiero przy duzych szybkosciach jest juz gorzej ale nie narzekam bo nie jest zle :wink: ale najlepiej lubie jak turbawka buuuuczy :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.