Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zawór N75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc mam pytanie czy ten zawór mozna sprobowac wyczyscic jak tak to czym i jak czy jest mozliwa zamiana N18 na N75 dzieki bardzo za rady pozdrawiam.

Opublikowano

Tak. Ten zawór można czyścić.

Tutaj masz linka do how to:

Klik

Mi się udało go rozebrać, wyczyścić, złożyć i działa.

Jeżeli łapiesz notlaufa i myślisz, że turbina nawala, to oprócz czyszczenia spróbuj przesmarować WD40 taką sztangę,

od turba. Po lewej stronie w AFN idzie taki wężyk, jak przy włączonym silniku będziesz go ściągał i zakładał, to kawałek głębiej powinna poruszać się ta sztanga.

Jak jest zablokowana, to spróbuj ostrożnie ją poruszać śrubokrętem. Jak się ruszy to dalej poćwiczyć z wężykiem. I obowiązkowo za miasto i dać mu w gaz :-)

Opublikowano

Tak. Ten zawór można czyścić.

Tutaj masz linka do how to:

Klik

Mi się udało go rozebrać, wyczyścić, złożyć i działa.

Jeżeli łapiesz notlaufa i myślisz, że turbina nawala, to oprócz czyszczenia spróbuj przesmarować WD40 taką sztangę,

od turba. Po lewej stronie w AFN idzie taki wężyk, jak przy włączonym silniku będziesz go ściągał i zakładał, to kawałek głębiej powinna poruszać się ta sztanga.

Jak jest zablokowana, to spróbuj ostrożnie ją poruszać śrubokrętem. Jak się ruszy to dalej poćwiczyć z wężykiem. I obowiązkowo za miasto i dać mu w gaz :-)

spryskanie WD40 sztange na samochodzie to jest jakbys napelnial butelke pod katem 90stopni,czyli praca w gowno sie obraca

Jesli bedziesz pelny ze to syf w turbo to niestety czyszczenie

Opublikowano

U mnie ta sztanga działa prawie pionowo. Także, akurat WD40 ładnie po niej ścieka. Wg mnie czyszczenie turbo to trochę niepotrzebny wydatek.

Miałem zapieczone kierownice, także że za każdym razem notlauf, a sztanga się nie ruszała. Z mechanikiem zrobiłem jak wyżej i turbo śmiga jak trzeba. Tyle, że tą sztangę trzeba było z początku ruszyć... potem to już szło.

I kilka stów za czyszczenie turba w kieszeni :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.