Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] rozrząd?? jaki jest oryginalny pasek


sławek78

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam zmienić rozrząd , Jutro mam rezerwacje u mechanika.dzisiaj szwagier zauwazyłem że na obudowie paska jest czarnym flamastrem napisane ZR 93 420 . Czy to oznacza że byłe wymieniony rozrząd na ten stan km. Kupiłem autko miesiac temu ma przejechane 108 tys i jesli tak to wymiana chyba jest niepotrzebna. Sciagłem osłone i pasek jest gatesa. Czy jest możliwośc czy to oryginalny pasek od nowości. Czy takie paski z fabryki wychodzą z symbolem audi.

Proszę o szybką radę bo jutro rano musze podjąc decyzję

nie wiem czy czytając regulamin zauważyłeś punkt 2, proszę przejrzyj jeszcze raz i stosuj ten punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnym flamastrem napisane ZR 93 420

To oznacza, że przy tym przebiegu wymieniono pasek rozrządu.

Oryginalny pasek oznaczony jest logo AUDI.

Jeżeli masz 100% pewność co do oryginalności przebiegu to paska nie trzeba wymieniać.

Ja jednak wątpiłbym :) w te 108tys. Zawsze lepiej jest wymienić rozrząd bo to zbyt istotna sprawa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wymienic ktos mogl napisac tylko to, lepiej wymien po kupnie zawsze sie to robi, na rozrzadzie nie ma co oszczedzac, bo moze czasami sie zerwac pasek. Najlepsza metoda ale nie zawsze skuteczna zadzwon do poprzedniego wlasciciela, i zapytaj czy wymienial powiedz mu ze skoro juz kupiles auto od niego to ci moze powiedziec, albo jak masz ksiazke serwisowa to zobacz kiedy byla ostatnia zmiana. Chociasz ksiazki sie nie trzymaj bo ktos mogl nie wymieniac w ASo tylko gdzie indziej, i nie bedziesz mial wpisu o wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...