Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karta sim.....pomocy....czy da sie odzyskac kontakty.......?


angela

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie mam straszny problem.....przy normalnym uzytkowaniu tel pokazal mi sie komunikat wloz karte sim......i teraz..za kazdym razem pojawia sie to samo......czy da rade w jakis sposob odzyskac dane a dokladniej kontakty z karty sim? Czytalam na forum ze kolega platinium mial podobny problem z tym ze z tel.Z gory dziekuje wszystkim za pomoc......normalnie juz sie zalamalam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontakty napewno masz na SIM ?? Slyszalem ze gdzies odzyskuja, ale nie wiem dokladnie gdzie , zobacz w innym telefonie czy jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to możliwe, ale nie zawsze się udaje.

Musisz odwiedzić autoryzowany salon operatora i tam spróbują to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedynie tak jak edmondo pisze - do Salonu autoryzowanego, mi przy zmianie karty pytal czy chce zeby mi przeniosl kontakty (tyle ze ja mialem sprawna karte ) - ale sprobowac zawsze warto !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gadalam z babka z biura obslugi abonenta...podobno nie da sie odzyskac kontaktow....karta ulegla uszkodzeniu i juz.....tylko nie wiem jakim cudem to sie stalo,wysylalam smsa a tu naraz taki komunikat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gadalam z babka z biura obslugi abonenta...podobno nie da sie odzyskac kontaktow....karta ulegla uszkodzeniu i juz.....tylko nie wiem jakim cudem to sie stalo,wysylalam smsa a tu naraz taki komunikat....

Babka z biura... może nie wiedzieć wszystkiego nt. temat.

Znajdź autoryzowany salon (najlepiej jakiś centralny w Wawie) i wykonaj telefon do serwisu albo najlepiej podjedź i wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela a probowalas czyscic styki na karcie i w telefonie? Albo moze to nie wina karty, moze telefon oszalal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladalam inna karte do tel i dziala bez problemu.Takze na pewno to nie winna tel. A ta karte sprawdzalam w dwoch roznych tel i jest to samo.Jutro pojade do salonu.....i zobaczymy jakie szanse. W kazdym badz razie dzieki wszystkim za pomoc.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2007, 23:58 _________________________________________________No i kurcze zalamka :wallbash:

Z karta nie da sie juz nic zrobic.....przepadly mi wszystkie kontakty.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela.

Nie wyrzucaj tej karty.

Spróbuj w weekend na jakiś Wolumen podjechać - pogadamy na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/602151_odzyskiwanie_danych_z_dyskow_kart.html[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 01:40 _________________________________________________na przyszłość aby nie utracić dane z karty SIM polecam zakupienie tego klimata: http://toys4boys.interia.pl/Czytnik-do-kart-SIM-na-USB-item56.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalam tak jak Wit radzil na Wolumen......no i.....tam to sa dopiero magicy :D......wszystkie kontakty odzyskane....

a kosztowalo mnie to 20 pln....

Uff.....a juz myslalam ze stracone bezpowrotnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że miałem nadzieję, że się uda. Dlatego Ci to poradziłem.

Ale po Twoich opowieściach z serwisu itd itp.

Pomyślałem, ze sprawa może być całkiem stracona.

Bardzo się cieszę, że Ci sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...