Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karta sim.....pomocy....czy da sie odzyskac kontakty.......?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sluchajcie mam straszny problem.....przy normalnym uzytkowaniu tel pokazal mi sie komunikat wloz karte sim......i teraz..za kazdym razem pojawia sie to samo......czy da rade w jakis sposob odzyskac dane a dokladniej kontakty z karty sim? Czytalam na forum ze kolega platinium mial podobny problem z tym ze z tel.Z gory dziekuje wszystkim za pomoc......normalnie juz sie zalamalam.....

Opublikowano

A kontakty napewno masz na SIM ?? Slyszalem ze gdzies odzyskuja, ale nie wiem dokladnie gdzie , zobacz w innym telefonie czy jest tak samo

Opublikowano

Generalnie jest to możliwe, ale nie zawsze się udaje.

Musisz odwiedzić autoryzowany salon operatora i tam spróbują to zrobić.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzalam w innym tez jest tak samo.....duplikat karty dostane.....ale szkoda mi numerow.....nie bardzo wiem jak je teraz odzyskam.....czesc mialam zapisane w tel, a czesc na sim :kwasny:

Opublikowano

To jedynie tak jak edmondo pisze - do Salonu autoryzowanego, mi przy zmianie karty pytal czy chce zeby mi przeniosl kontakty (tyle ze ja mialem sprawna karte ) - ale sprobowac zawsze warto !!

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie gadalam z babka z biura obslugi abonenta...podobno nie da sie odzyskac kontaktow....karta ulegla uszkodzeniu i juz.....tylko nie wiem jakim cudem to sie stalo,wysylalam smsa a tu naraz taki komunikat....

Opublikowano

Wlasnie gadalam z babka z biura obslugi abonenta...podobno nie da sie odzyskac kontaktow....karta ulegla uszkodzeniu i juz.....tylko nie wiem jakim cudem to sie stalo,wysylalam smsa a tu naraz taki komunikat....

Babka z biura... może nie wiedzieć wszystkiego nt. temat.

Znajdź autoryzowany salon (najlepiej jakiś centralny w Wawie) i wykonaj telefon do serwisu albo najlepiej podjedź i wszystko będzie jasne.

Opublikowano

angela a probowalas czyscic styki na karcie i w telefonie? Albo moze to nie wina karty, moze telefon oszalal?

Opublikowano
  • Autor

Wkladalam inna karte do tel i dziala bez problemu.Takze na pewno to nie winna tel. A ta karte sprawdzalam w dwoch roznych tel i jest to samo.Jutro pojade do salonu.....i zobaczymy jakie szanse. W kazdym badz razie dzieki wszystkim za pomoc.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2007, 23:58 _________________________________________________No i kurcze zalamka :wallbash:

Z karta nie da sie juz nic zrobic.....przepadly mi wszystkie kontakty.......

Opublikowano

Jaki salon , po co , idź do gości co handlują telefonami, jakiś komis itp, oni mają czytniki, a po za tym niekiedy to są nieźli magicy ;)

Opublikowano

Angela.

Nie wyrzucaj tej karty.

Spróbuj w weekend na jakiś Wolumen podjechać - pogadamy na spocie.

Opublikowano
  • Autor

Pojechalam tak jak Wit radzil na Wolumen......no i.....tam to sa dopiero magicy :D......wszystkie kontakty odzyskane....

a kosztowalo mnie to 20 pln....

Uff.....a juz myslalam ze stracone bezpowrotnie.....

Opublikowano

:polew:

No nie wierzę.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

No nie wierzę.

:polew: :polew: :polew:

no serio :D a co miales nadzieje ,ze sie nie uda :polew:

Opublikowano

Oczywiście, że miałem nadzieję, że się uda. Dlatego Ci to poradziłem.

Ale po Twoich opowieściach z serwisu itd itp.

Pomyślałem, ze sprawa może być całkiem stracona.

Bardzo się cieszę, że Ci sie udało.

Opublikowano
  • Autor

No wiem, wiem.....przeciez tylko tak sobie zazartowalam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.