Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Co sądzicie o takim zestawie ??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Najczesciej dodaja do zestawu takie odblaski ktore przykleja sie tasma dwustronna pod lampa.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długim namyśle i przesrudiowaniu wszystkich aukcji na Allegro zdecydowałem się i kupiłem sobie te lampy IN PRO:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=220130639

Fotki wrzucę jak tylko bedę miał czas.

Moje spostrzeżenia:

1. Lampy wygladają świetnie, ale raczej na nie patrząc z dalka.

2. Wykonanie i sklejenie wygląda bardzo mało profesjonalnie - wystający silikon i nierówne wykończenie krawędzi

3. Słabe dopasowanie do otworów po oryginalnych lampach - ciasno wchodziły, profil nie całkiem pasuje do tylnej klapy. (swoją drogą czy klapa w modelu po II lifcie jest mocniej wyokrąglona?) Lampy mają profil bardziej płaski niż klapa - więc szczelina miedzy lampą, a klapą nie jest równa. (Czasami piszą, że TUNING lampy pasuja tylko do roku 98')

4. Lampy okazały się być firmy DEPO, a nie INPRO. Firma INPRO kupuje je w DEPO, pakuje w swoje pudełka i dodaje przyklejane odblaski HELLA. Sprzedawca zapomniał je włożyć więc wciąż na nie czekam.

P.S. Czy ktoś wie gdzie mogę sobie kupić jakieś ładne odblaski przyklejane na zderzak lub gdzieś pod lampą?

Pozdrawiam

MASA

P.S. Dostałem te odblaski i przykleiłem na spoiler pod zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed bylo o wiele, wiele wiele lepiej.. :)

bez przesady. spokowo wygladają te lampki.ja tu widze że niektórzy uklepali sobie teksta ze ori jest the best i tak sie trzymaja tego jak pijany latarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davido31 bo chyba sa.. - a przynajmniej wiekszosc tak uwaza.. A podobaja Ci sie te odblaski dolaczone do kompletu..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davido31 bo chyba sa.. - a przynajmniej wiekszosc tak uwaza.. A podobaja Ci sie te odblaski dolaczone do kompletu..? :decayed:

no te odblaski to porażka. :sick3:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2007, 16:44 _________________________________________________

bo chyba sa..
to sa? czy chyba są? ja zawsze jesli ktos pisze "chyba " to odpowiadam (sorki za wyrażenie)że CHYBA, to sie pchła na jajkach. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustów. Mnie sie duzo lepiej podobaja niz ori.Odblaski blee

Tak wygladaja moje .Niestety autko i lampki brudne.Zdjecia nie najlepsej jakosci.

5fe78e564c32418am.jpg

5c400c6e7c132f2cm.jpg

30592a95ac9cadc4m.jpg

7ca365f33c4d7cb1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedno koledzy...widze ze jest mowa o lampach wiec mam takie zapytanie...Chcem sobie zapodac sonary na przod czarne bo na inne mi fundusze nie pozwola...ma lub mial ktos takie?!duzo tam rzeczy nie pasuje?!mocno trzeba rezac blotniki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj posty Keżora lub napisz do niego, jakie ma doświadczenia z nimi. Sonar poprostu wygląda i nic po zatym , nie świeci, odkleja się , wg mnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gajzer,

Jakie to są lampy IN-PRO czy DEPO? Czy lampy idealnie pasują do kształtu tylnej klapy? Co z odblaskami?

Pytam, bo moje są bardziej płaskie niż klapa - widać to po szczelinie. Róznica polega jednak na tym, że ja mam autko po II lifcie - więc może w tym jest problem.

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASA powiem tak ,szczerze z odblaskami nie wiem o co biega.tzn dopiero ostatnio wchodząc na forum w tym temacie przeczytalem o jakis odblaskach.Ja nie dostalem zadnych dodatkowych i na 100%bym ich nie zakladal.Czy sa plaskie?? Wydaje mi sie ze sa ksztaltu ori.Teraz dokadnie nie powiem musiał bym zmienic jedna strone na ori by porównac a tak nie ma zadnej roznicy.Jeszcze dobrze popatrze i jak cos wykukam to napisze.Ale z tego co pamietam to sa one wypukłe i moim zdanie wszystko pasuje.Jedynie co mialem to z wiazkami kabli.Tam gdzie mialem wsteczny zapalaly mi sie kierunki.Kwesta kabelkow przelutowania i bylo ok.Lampy depo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Moje na dole mają naklejki w jęz. ang. i niem. ostrzegające, że lampy nie są wyposażone w odblaski. W przypadku ich montażu, konieczne jest zastosowanie dodatkowych odblasków.

Ja mam lampy IN-PRO. Róznica między Twoimi i moimi polega na tym, że firma IN-PRO przepakowuje te lampy do swoich opakowań i dodaje odblaski HELLA, co stanowi komplet odpowiadający przepisom,

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...