Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klima nie działa


juleknotdead

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

Mam problem z klimatyzacją,mianowicie nie dmucha zimnym powietrzem po podłączeniu vaga mam takie oto błędy:

01274-czyli klapa powietrza czasem blokuje(z tego co wyszukałem jest to silniczek pod filtrem pyłkowym)

00604-Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia – G113

00797 Fotoczujnik nasłonecznienia - G107, Czujnik światła słonecznego - G107

Mam takie pytanie gdy wyciągnełem dmuchawe kabiny pasażerskiej i wlączyłem silnik oraz klimatyzacje to czy sprężarka powinna dawać nadmuch zimnego powietrza [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 10:43_________________________________________________dodam jeszcze że te rurki od klimy są bardzo zimne nawet nagrzewnica jest zimna od strony silnika.silniczek od sterowania temp. działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapy regulacji są za dmuchawą więc pewnie któraś się zablokowała i zamknęła obieg zimnego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki od regulacji nawiewów i temp. działają.przeczytałem też o dyszy rozprężnej tam niby jest jakiś filterek i w sumie zauważyłem że ta grubsza rurka jest zimna a ta druga na której jest ten filterek jest zimna tylko od kabiny do tej dyszy a dalej ciepły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie podanej wyżej dokładnie nie pisze która rurka ma być zimna a która ciepła,więc czy może ktoś napisać ze sprawną klimą które rurki są zimne według tego zdjęcia

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78b9d85fb932a258

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieńszy przewód powinien byc ciepły do zaworu rozprężnego a grubszy powinien byc zimny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po rozebraniu nagrzewnicy okazało się że klapa regulacji temp. wypadła z tej prowadnicy i jak kolega MCM pisał zamkneła obieg zimnego powietrza(a jak patrzyłem na ten silniczek to sobie śmigał tylko nic nie poruszał w środku)niestety musiałem na nowo nabić klime no ale jaki komfort jazdy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...