Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rok: 11.1995, w kraju od 2007roku

Silnik: 2.6 V6 150KM 187tys przebiegu, servisowana w ASO do 98tys

Zawieszka: firmy nie znam ale nisko i troche twardo

Wnętrze: półskóry RECARO z elektryczna regulacja

kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach

elektrzyczne szyby i lusterka

alarm z domykaniem szybek

kierownica od s4

climatronic

Felgi: puki co seryjne 16" z oponami 205/50/16 i 215/50/16

Niedługo nowe koło, lampy tylne po lifcie i moze przeróbka przodu na lifting.

Auto bezwypadkowe, całe w orginalnym lakierze, sprawdzone profesjonalnym czujnikiem grubosci lakieru.

de9e44d595a78604med.jpg

1018bc3918233332med.jpg

e6867f203386e828med.jpg

21 lipiec 2010 lampiony przednie od S4

19e5f5624a3bd3e4med.jpg

4e7b31e9262dcb4dmed.jpg

d6e122acb8da100amed.jpg

0b56b8e911e8acb0med.jpg

f64b519c7b44a75bmed.jpg

31 lipiec 2010

b542f57276c4d124med.jpg

Opublikowano

FOTELE KOX :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki temu środkowi aż żal przyciemniać szybke...i cały czas mnie to męczy czy ściemniać czy nie :mysli:

Opublikowano

Sprzedaj mi fotele i bedziesz miał problem z głowy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sprzedaj mi fotele i bedziesz miał problem z głowy :decayed:

Nie ma takiej możliwości :naughty:

Opublikowano

Ale zmień gril, i lepiej przerabiać przód na eske lub rsa niż polifta :decayed:

Opublikowano

Gdzie ten gleboszuracz? :)

Opublikowano
  • Autor

Ale zmień gril, i lepiej przerabiać przód na eske lub rsa niż polifta :decayed:

Szukam w przystepnej cenie zderzaka i grila od eski...a czy blotniki od eski sa poszerzane???[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 17:56_________________________________________________

Gdzie ten gleboszuracz? :)

jest juz nisko a bedzie jeszcze nizej :naughty:

Opublikowano

Ale zmień gril, i lepiej przerabiać przód na eske lub rsa niż polifta :decayed:

Szukam w przystepnej cenie zderzaka i grila od eski...a czy blotniki od eski sa poszerzane???[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 17:56_________________________________________________

Gdzie ten gleboszuracz? :)

jest juz nisko a bedzie jeszcze nizej :naughty:

Z tego co mi wiadomo od eski są normalne od rsa są poszerzane, jakie będzie nowe koło :mysli:

Opublikowano
  • Autor

cos z serii s-line 18" lub 19"

Opublikowano

cos z serii s-line 18" lub 19"

No to będzie ciekawie, no a 3 fota normalnie miażdży mi suty :kox: jestem ciekawy modyfikacji bo mam ten sam kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a znasz moze nazwe koloru lub nr bo bede dokupywał lakier na tylny zderzak bo jest jakis podrapany.

Opublikowano

masz na wlepie w bagażniku , nieopodal koła zapasowego :cool1:

Opublikowano
  • Autor

masz na wlepie w bagażniku , nieopodal koła zapasowego :cool1:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

Nie chcesz się wymienic fotelami ? :naughty: Oferuję Ci kubełki z niebieską alcantarą :D

Opublikowano

ja dam ori naleśniki podgrzewane , no i ewentualnie skrzynkę piwa dorzucę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki za propozycje :naughty: ale :no: :no: :no:

Opublikowano

Rafał muszę Ci przyznaq ć że masz piękne wnętrze

szkoda że ne Quattro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.