Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal


312MC

Rekomendowane odpowiedzi

auto wreszcie prowadzi sie znakomicie chodź na przód chyba bedzie zamontowany gwincik :naughty:

Ja bym gwintu na sam przód nie zakładał bo bedziesz miał przód twardzszy, a tył seria :blink:

z Astry wychodzi młoda pani 21latek naughty naughty w mini kiecce z opalonymi nóżkami kox kox i "o boże"...dogadaliśmy sie

ma sie rozumiec ze nr tel masz :cool1:

Dokładnie :kox: :kox: jakoś musiałem odebrać kopie dokumentów...czyli kontakt to podstawa :naughty:

Zastanawiam sie nad takimi kółeczkami w rozmiarze 18" co wy na to

9031b1f38d152bfdmed.jpg

Kółko jest dobre, ja bym go odrazu w biało pociągnął :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyle nie ma seri bo mam obecnie jakies amorki i czerwone sprezyny

o ile amory twrdsze to spoko, ale jak masz wrzuconą sprężynę na seryjny amor, to bedzie kich, najlepiej sobie to sprawdz, żeby potem nie było buby :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad takimi kółeczkami w rozmiarze 18" co wy na to

jak najbardziej :good:

Kółko jest dobre, ja bym go odrazu w biało pociągnął

i zaraz wszyscy na bialym kole beda jezdzic :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyle nie ma seri bo mam obecnie jakies amorki i czerwone sprezyny

o ile amory twrdsze to spoko, ale jak masz wrzuconą sprężynę na seryjny amor, to bedzie kich, najlepiej sobie to sprawdz, żeby potem nie było buby :cool1:

Wiesz jest tam jakies sportowe zawieszenie włożone przez poprzedniego właściciela i daje rady, przód do zmiany tylko i wyłącznie bo chce zejść niżej żeby koło dobrze wyglądało[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 19:56_________________________________________________Do niebieskiego auta białe koło jakoś mi sie nie widzi...ori kolorek koła jest OK. Obnizy sie auto, zaciemni sie szybke,z grilami coś pokombinuje bo bedzie albo seryjny po lifcie ale czarny lub od eSki...szukam od RS'a ale chore ceny sobie krzyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad takimi kółeczkami w rozmiarze 18" co wy na to

jak najbardziej :good:

Kółko jest dobre, ja bym go odrazu w biało pociągnął

i zaraz wszyscy na bialym kole beda jezdzic :chytry:

no właśnie ja na początku sezonu myślałem że na 2011, kupię sobie łopaty z a8 i walne je w biel, ale teraz to sam nie wiem :confused4:

tyle że u siebie nie spotkałem się jeszcze z białym kółkiem :naughty:

312MC, a ten środek to masz :kox:

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________

na tyle nie ma seri bo mam obecnie jakies amorki i czerwone sprezyny

o ile amory twrdsze to spoko, ale jak masz wrzuconą sprężynę na seryjny amor, to bedzie kich, najlepiej sobie to sprawdz, żeby potem nie było buby :cool1:

Wiesz jest tam jakies sportowe zawieszenie włożone przez poprzedniego właściciela i daje rady, przód do zmiany tylko i wyłącznie bo chce zejść niżej żeby koło dobrze wyglądało

Jak tak to bedzie spoko :wink4:, kółko jest dobre,i rozmiar słuszny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z Astry wychodzi młoda pani 21latek :naughty: :naughty: w mini kiecce z opalonymi nóżkami :kox: :kox: i "o boże"...dogadaliśmy sie i dzisiaj poskładałem papiery w ubezpieczalni. Zobaczymy ile dadzą...będzie na darmowe mody :kox: :kox:

I co dała się zaprosić na lody? :decayed: :decayed: :decayed: Oczywiście ona stawia... :decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś moim kolorku blachy oczywiscie w stanie bdb to prosze o info na kontakty z podpisu.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________Czy ten model felg w rozmiarze 19" et35 z oponami 235/35/19 wejdzie do A4 ??

1f07f7eb2f583897med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten model felg w rozmiarze 19" et35 z oponami 235/35/19 wejdzie do A4 ??

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dalej juz nie szukam kółek...bedzie :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________Dzisiaj rano miałem wycene szkody z ubzpieczalni Inter Risk. Pan policzył mi tak:

-drzwi przednie prawe (część nowa, malowanie)

-drzwi tylne prawe (część nowa, malowanie)

-błotnik przedni prawy (naprawa, malowanie)

-błotnik tylny prawy (naprawa, malowanie 50%)

-zderzak tył (malowanie 50%)

-regeneracja felg strony prawej

-nakładka progu prawego (część nowa)

-listwy boczne 3 sztuki (część nowa, malowanie)

Zakres tej naprawy obejmuje razem 45 roboczogodzin po 70zł blacharstwo i 80zł lakiernictwo.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 13:09_________________________________________________Felgi 16" z mojego auta oddam za 350zł bez opon. ORGINALNE, NIE NAPRAWIANE, NIE REGENEROWANE, DO ODŚWIERZENIA LUB IDEALNE NA ZIME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16" z mojego auta oddam za 350zł bez opon. ORGINALNE, NIE NAPRAWIANE, NIE REGENEROWANE, DO ODŚWIERZENIA LUB IDEALNE NA ZIME.

Pomysl o tym o czym pisalismy na GG i byc moze sie dogadamy... jak tylko bym sie zabral wzialbym i felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś moim kolorku blachy oczywiscie w stanie bdb to prosze o info na kontakty z podpisu.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________Czy ten model felg w rozmiarze 19" et35 z oponami 235/35/19 wejdzie do A4 ??

1f07f7eb2f583897med.jpg

cos mi sie wydaje ze te felgi jada china,

jesli tak to zastanow sie czy chcesz chine, ja mam takie ori 18 i wychodzily z et 45 albo 48, nie pamietam wiem ze bez dystansow sie nie obylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to moga być i japońskie, latałem pół roku na chinolach w BMW, felga 10" z opona 235/35 takze bardzo mocny naciag i nic sie z nimi nie działo.zdarzył sie i nie jeden drift bo przy 250KM pod noga i tylnej ośce trudno sie powstrzymać od bokowania, felgi sprzedałem do wrocławia rok temu i goś nadal lata po miescie które nie słynie z zapięknych dróg. A 1500zł za 19" z oponami 6mm z 2009roku to bardzo dobra propozycja. A druga sprawa jest to ze nie mowie konkretnie o feldze ze zdjecia tylko o wzorze.[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 11:53_________________________________________________Miał ktoś może ten gril w rekach...znawcy tematu moze wypowiedzą się czy dużo odbiega od orginału wyglądem

ccdd6f81f21a6e96med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może ten gril w rekach...znawcy tematu moze wypowiedzą się czy dużo odbiega od orginału wyglądem

ccdd6f81f21a6e96med.jpg

Zapytaj kolegi dawids212 :wink4: On to ma u siebie - podobno :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś moim kolorku blachy oczywiscie w stanie bdb to prosze o info na kontakty z podpisu.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________Czy ten model felg w rozmiarze 19" et35 z oponami 235/35/19 wejdzie do A4 ??

1f07f7eb2f583897med.jpg

przód będzie obcierał czasem, dlatego zmieniłem opony przód na 225/35 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem foto orginału

3fa53c731d73c91fmed.jpg

Chyba ta podróbka która przedstawiłem wczoraj nie jest zła...bo cenowo to orginał jest 2 razy droższy a po co przepłacać jak nie widać różnicy :polew:

Teraz tylko pytanie czy :audi: wstawić czarny czy chromowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś moim kolorku blachy oczywiscie w stanie bdb to prosze o info na kontakty z podpisu.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________Czy ten model felg w rozmiarze 19" et35 z oponami 235/35/19 wejdzie do A4 ??

1f07f7eb2f583897med.jpg

Made in China raczej :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co auto rozebrane, wymieniają sie drzwi i błotnik oraz naprawiona bedzie tylna reperaturka. Przy okazji wyciągnołem fotele i kanape zeby wszystko dokładnie wyprać razem z dywanem.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 11:35_________________________________________________A co do gadżetów to wlecą takie lampki na tył...czy podlączenie ich tzn wtyczka jest taka sama jak w lampach przed liftowych

62c3620a740c7990med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...