Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

6.Aplikatory do czego służą bo nie wiem

do nakladania tego towaru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na srebrnym nie mam sie co wykazać bo dla laika czy na nim jest wosk czy nie to zawsze jest czysty i sie świeci.

Tylko ja widzę różnicę jak go wywoskuję itp.

Jak miałem poprzednią A4 z kolorem w kolorku szarym (autko widoczne w podpisie) to jak uzyłem megsa to kopary w pracy chłopakom popadały :) na srebrnym nie idzie poszaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszalec moze nie ale mala korekta i wiecej " brylancikow " bedzie na sloneczne dni :>

moim zdaniem srebrne z bliska wypucowane tez podkrecaja jak sie odpowiednio kolor mieni :kox:

No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.

Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszalec moze nie ale mala korekta i wiecej " brylancikow " bedzie na sloneczne dni :>

moim zdaniem srebrne z bliska wypucowane tez podkrecaja jak sie odpowiednio kolor mieni :kox:

No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.

Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy :no:

Święte słowa truckmaniac Jestem tego samego zdania

A teraz pytanie dla ludzi którzy używali Meguiar's Aloe Leather 2-Pack czyli Gold Class Aloe Cleaner i Gold Class Aloe Conditioner tj. środek do czyszczenia i konserwacji skóry.

Jakie są wasze spostrzeżenia ponieważ ja z cleaner-a jestem zadowolony natomiast z conditioner-a niezbyt :confused4:

Już tłumacze dlaczego, mi osobiście podoba się jak skóra jest matowa i taki efekt właśnie jest po użyciu cleaner-a, skóra ma fajny matowy kolor i nie jest śliska. Po nałożeniu conditionera skóra świeci się jak psu jaja a do tego jest śliska i skrzypiąca :thumbdown:

Ktoś ma podobne spostrzeżenia??

Panowie a na to pytanie ktos mi odpowie?? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem fotele na S-Line z B7:

img8789l.th.jpg

* Co polecicie do usunięcia kilku plam z jakiejś cieczy z cześci skórzanych?

* A co do wyczyszczenia części materiałowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na materiał powinien pomóc Auto Glym Interior Car Shampoo albo APC Bilt Hambera czyli SurfexHD albo APC Megsa, co do skóry to podpytaj Makkiego, ma doświadczenie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie dla ludzi którzy używali Meguiar's Aloe Leather 2-Pack czyli Gold Class Aloe Cleaner i Gold Class Aloe Conditioner tj. środek do czyszczenia i konserwacji skóry.

Jakie są wasze spostrzeżenia ponieważ ja z cleaner-a jestem zadowolony natomiast z conditioner-a niezbyt :confused4:

Już tłumacze dlaczego, mi osobiście podoba się jak skóra jest matowa i taki efekt właśnie jest po użyciu cleaner-a, skóra ma fajny matowy kolor i nie jest śliska. Po nałożeniu conditionera skóra świeci się jak psu jaja a do tego jest śliska i skrzypiąca :thumbdown:

Ktoś ma podobne spostrzeżenia??

Efekt po 2 stopniowym Aloe jest taki, że po czyszczeniu skóra jest matowa, a po zabezpieczeniu jest lekko świecąca i tak ma być zaraz po aplikacji. Conditioner zawiera olejki odżywiające skórę i taki efekt jest normalny. Po zaaplikowaniu Conditionera (nie za dużo) trzeba zostawić go na skórze np. na całą noc. Wsiąknie i lekko zmatowieje, a całkowicie zmatowieje po kilku dniach i użytkowaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie dla ludzi którzy używali Meguiar's Aloe Leather 2-Pack czyli Gold Class Aloe Cleaner i Gold Class Aloe Conditioner tj. środek do czyszczenia i konserwacji skóry.

Jakie są wasze spostrzeżenia ponieważ ja z cleaner-a jestem zadowolony natomiast z conditioner-a niezbyt :confused4:

Już tłumacze dlaczego, mi osobiście podoba się jak skóra jest matowa i taki efekt właśnie jest po użyciu cleaner-a, skóra ma fajny matowy kolor i nie jest śliska. Po nałożeniu conditionera skóra świeci się jak psu jaja a do tego jest śliska i skrzypiąca :thumbdown:

Ktoś ma podobne spostrzeżenia??

Efekt po 2 stopniowym Aloe jest taki, że po czyszczeniu skóra jest matowa, a po zabezpieczeniu jest lekko świecąca i tak ma być zaraz po aplikacji. Conditioner zawiera olejki odżywiające skórę i taki efekt jest normalny. Po zaaplikowaniu Conditionera (nie za dużo) trzeba zostawić go na skórze np. na całą noc. Wsiąknie i lekko zmatowieje, a całkowicie zmatowieje po kilku dniach i użytkowaniu auta.

Faktycznie skóra robi sie już z powrotem matowa (aplikowałem wszystko 2 dni temu) ale nadal strasznie skrzypi i jest śliska i to mnie wkurza. Zobaczymy co będzie dalej :) Tak czy siak fajny produkt i widać, że działa.

lukaszr co jaki czas powinienem czyścić i nakładać conditioner?? jest do tego jakaś reguła czy samemu sobie ustawić jakiś termin, że np. co 3 miesiące poświęcam kilka godzin na skórę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, kolejne aplikacje zależą od tego jak często użytkujesz auto i ciężko jest określić jakiś konkretny przedział nakładania. Generalnie zawsze warto jest poświęcić co 3-5 miesięcy trochę czasu na skórę i ją odżywić.

Co do skrzypienia to powiem szczerze, że siadałem tyłkiem na skórze po zestawie Aloe (chyba 2-3 razy), ale nie pamiętam żeby mi coś skrzypiało :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie słyszał ktoś o kosmetykach firmy Diamondbrite :gwizdanie: Warte to coś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondbrite z tego co słyszałem to dobre ale drogie i ciężkie w aplikacji, za mniejszą kasę dostaniesz kosmetyki o podobnych właściwościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie słyszał ktoś o kosmetykach firmy Diamondbrite :gwizdanie: Warte to coś :gwizdanie:

Odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

878fa2f5069822cc.jpg

a95776fbcb42c88e.jpg

182fb2c403a23c2a.jpg

ecd260bb652baf94.jpg

ac2657c4f682e303.jpg

pierwsza przygoda z Iron-X, na felgach na razie, efekt fajny szczególnie wewnątrz felgi, na zewnętrznej stronie bardzo mało krwawienia, może chrom + Rimwax daje takie efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam, środek nie jest przereklamowany

w moim następnym zamówieniu też sie znajdzie ta pozycja :decayed:

Panowie orientujecie sie gdzie dostane takie butelki?

2SecondaryBottles.jpg

Czy to zwykłe atomizery tylko z etykietką? :mysli:

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 23:25_________________________________________________Panowie ogarnia ktos jak wygląda zakup kosmetyków Megsa w USA? kumpel bedzie zjeżdzał niebawem to by mi coś podrzucił :wink4:, tylko nie mam pojęcia jak to wygląda? trzeba opłacać cło? czy coś? jeśli tak to jakie koszta się z tego zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...