Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Makki felgi w lexie też robiłeś kwasem solnym ?? :kox: W PSB wygrywasz :naughty:

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla ścisłości na etykiecie różowej Forlegi napisane jest, żeby nie stosować na felgach lakierowanych, tzn. na alusach, do tzw. lakierowanych czyli bardziej delikatna Forlega ma inny kolor ale nie pamiętam, generalnie różowa Forlega jest skuteczna ale nie można za długo na felgach trzymać i oczywiście nie dopuścić do wyschnięcia

Opublikowano

a jaka chemia najlepiej umyć silnik?

Opublikowano

Makki felgi w lexie też robiłeś kwasem solnym ?? :kox: W PSB wygrywasz :naughty:

Najpierw Mac124 Prickbort na 10-15min, pozniej P21S Power Gel na 45min :kox:

Po tym IronX. Z tego co pamietam to nawet nie szczotkowalem felg niczym. Gdzies tam pedzelek poszedl po pokryciu piana. Pozniej jeszcze glinka, nastepnie Swissvax Cleaner Fluid i Autobahn.

Wygrywam w PSB? Skad taka pewnosc? Jest przeciez sporo ladnych projektow.

Jakos nie jaram sie tym konkursem bo atmosfera na KA ostatnio jakas taka nijaka..

a jaka chemia najlepiej umyć silnik?

Jak dla mnie zawsze dziala Mac124 Prickbort, Bilt Hamber Surfex HD - rozcienczenie w zaleznosci od zapuszczenia silnika. Pozniej piana, szczotki i pedzelki..

Opublikowano

można APC HDSurfex zapodać tak jak Makki napisał, ew. Megsa zapodać Engine Cleaner + Engine Dressing dla wykończenia gum i plastików

jeden z kolegów zastosował Tenzi Green Power i też zacnie wyszło

Opublikowano

można APC HDSurfex zapodać tak jak Makki napisał, ew. Megsa zapodać Engine Cleaner + Engine Dressing dla wykończenia gum i plastików

jeden z kolegów zastosował Tenzi Green Power i też zacnie wyszło

ja robiłem komore APC Megsowym, i na plastiki 303 Aerospace Protectant, i też wyszło nieźle :wink4:

Opublikowano

A ja polecam do komory silnika i nie tylko CarPro PERL. Bardzo wydajny srodek, dlugo sie trzyma i kropelkuje np na oponach jak wosk.

Mozna go takze uzywac wewnatrz na plastiki i deske oraz skore. Tego ostatniego jednak nie probowalem..

Opublikowano

Panowie, warte to zainteresowania? Sprzęt ma być używany kilka razy w roku, tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb (czyli 2-3 auta).

Miał ktoś do czynienia z tym producentem?

http://isa-performance.pl/p/1632/23688/polerka-elektryczna-lare-model-epl-21-polerki-warsztat.html

Opublikowano

Panowie, warte to zainteresowania? Sprzęt ma być używany kilka razy w roku, tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb (czyli 2-3 auta).

Miał ktoś do czynienia z tym producentem?

http://isa-performance.pl/p/1632/23688/polerka-elektryczna-lare-model-epl-21-polerki-warsztat.html

na KA, ma dość dobrą opinię sam o takiej myślałem :mysli:

Opublikowano

Panowie, warte to zainteresowania? Sprzęt ma być używany kilka razy w roku, tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb (czyli 2-3 auta).

Miał ktoś do czynienia z tym producentem?

http://isa-performance.pl/p/1632/23688/polerka-elektryczna-lare-model-epl-21-polerki-warsztat.html

na KA, ma dość dobrą opinię sam o takiej myślałem :mysli:

być może dlatego, że to partner forum KA :decayed:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7137

Opublikowano

Panowie, warte to zainteresowania? Sprzęt ma być używany kilka razy w roku, tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb (czyli 2-3 auta).

Miał ktoś do czynienia z tym producentem?

http://isa-performance.pl/p/1632/23688/polerka-elektryczna-lare-model-epl-21-polerki-warsztat.html

na KA, ma dość dobrą opinię sam o takiej myślałem :mysli:

być może dlatego, że to partner forum KA :decayed:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7137

no wiesz partnerami forum są wszystkie sklepy z kosmetykami :naughty:

Opublikowano

Na all4auto jest chyba promocja na te polerki

Opublikowano

plusy tego sprzętu to stabilizacja obrotów, ta przekładnia poprawiająca moment obrotowy no i waga... ale to tylko suche fakty, fajnie byłoby poznać opinię kogoś kto tym pracował :mysli:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________no i zamówiona :kox:

polerki tej firmy mają raczej dobrą opinię, zdecydowałem się na najlżejszą z ich oferty EPL-21 - do amatorskich prac powinna wystarczyć, napiszę kilka słów jak tylko ją przetestuję :wink4:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=156600#156600

Opublikowano

a jak wypada w porównaniu z szamponem

meguiaer's - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner ?

Opublikowano
  • Autor

a jak wypada w porównaniu z szamponem

meguiaer's - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner ?

Muszę odpowiadać na to pytanie ? :tongue4:

Opublikowano

zdecydowanie tak !!!! ;)

Opublikowano
  • Autor

zdecydowanie tak !!!! ;)

Odpowiadam :naughty:

Opublikowano

Zymol się nie pieni - może to być dla niektórych wadą :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.