Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

lukaszr

• Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wosk NXT to według mnie strata kasy

Robert, oświeć mnie, dlaczego strata kasy na NXT?

No ja też chcę wiedzieć dlaczego NXT to strata kasy, BARDZO sobie chwale ten wosk!!!

podpinam się do pytania, bo również sobie chwalę :mysli:

zresztą niedługo zrobię bezpośrednie porównanie NXT z DODO JUICE LIGHT FANTASTIC SOFT WAX - zobaczymy jak wypadnie

Wosk NXT to według mnie strata kasy

Używałeś, testowałeś przez dłuższy czas czy tylko powielasz opinię z jakiegoś forum ? Ten wosk podobno wg niektórych ma trwałość góra 2-3 tygodnie, a wg większości spokojnie 2 miesiące (u mnie nawet jesienno-zimowe).

Proszę Ciebie - nie powielaj tych BZDUR.

Testowałem , używałem - NXT to przede wszystkim "magnez" dla kurzu ( chyba , że coś nie tak robiłem przy aplikacji ew. spolerowaniu w co raczej nie wierzę :cool1: )

Są woski lepsze , w podobnych cenach , ale wiem że tu większość to "wyznawcy" Megsa , którzy po przejściu z "marketowych" na kosmetyki właśnie tej firmy zobaczyli jaka jest przepaść między nimi i teraz już innych firm nie widzą ( a może nawet nie wiedzą że są i to niektóre o wiele lepsze ) :wink4:

Wiedziałem , że mi się "dostanie" jak w tym "Megsowym" wątku napiszę coś nie tak na jego produkty :decayed:

To tak jak w wątku o oliwie ... gdy ktoś tam napisze , że silnik zalał np. Liqui Moly czy powiedzmy Valvoline to od razu jest "zmieszany z błotem" , bo to nie Motul :rolleyes:

Pozdr :hi:

To nie chodzi o to, że Ci się dostanie, bo takiego brzmienia nie miał mój post. Po prostu wiem jak roznoszą się plotki i wystarczy, że ktoś takie coś palnie, a potem jest to powielane przez setki osób i idzie w świat.

Ten sam przedział cenowy - Colli np. 476 - mi się np. nie podoba, nie lubię go i dlatego pomimo tego, że mam go na półce zupełnie go nie używam. Nie wiem czy nie oddam go komuś w prezencie.

Co do "magnezu" kurzu - nie pamiętam żeby ktoś kiedykolwiek wspomniał o czymś takim. A może pył/kurz, który lądował na aucie nie był wcale z winy przyciągającego go wosku tylko po prostu opadał na auto. Mam takie coś w pracy - bez różnicy jaki wosk bym nie nałożył po 8h auto mam tak samo opylone od ulicy.

Możliwe , bo był to okres wiosenny , różne roślinki wtedy pylą tp. za niedługo jeszcze raz go zapodam np. na maskę lub połowę i sprawdzę ( o trwałości powiedzieć nic nie mogę bo po 2-3 tygodniach sam go się pozbyłem bo mnie wkurzało ciągle zakurzone auto ale na pewno 2-3 miesiące wytrzyma- w końcu to sealant no chyba że ktoś np. Ludwikiem będzie go traktował :evil: )

Cena Colli 476S to praktycznie 2/3 ceny NXT'a :wink4: ... plus NXT'a to jego zapach , chociaż nie wszystkim może się spodobać

Nie , żeby ktoś pomyślał , że nie cenię sobie kosmetyków Meguiar's ale są to głównie te które w nazwie mają "ULTIMATE" :wink4:

Zapachy akurat Megs ma naprawdę fajne i tego nie można im zarzucić :kox:

Panowie, coś co przyciąga to magnes a magnez to pierwiastek

na rynku po to są testery/samplery żeby sobie sprawdzić i zastosować, a to, że Meguiars ma przewagę w wielu kosmetykach nad innymi to nie jeden się już przekonał

Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi.

Pogrubię to żeby potem nie było, że nie mówiłem: DEWALT JEST ZA CIĘŻKI - jeżeli nie szkoda Wam sił i kręgosłupa to proszę bardzo kupujcie.

... a to, że Meguiars ma przewagę w wielu kosmetykach nad innymi to nie jeden się już przekonał

Nad "marketowymi" , jak najbardziej :good:

:tongue4::wink4:

Nad "marketowymi" , jak najbardziej :good:

:tongue4::wink4:

Nie tylko nad marketowym, bo wiele ich kosmetyków jest lepszych niż innych firm, nawet droższych.

To prawda :good:

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 15:14_________________________________________________

Kilka tak ( oczywiście w tej same "kategorii cenowej" ) :wink4:

Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi.

Chodziło mu o to porównanie:

Zapachy akurat Megs ma naprawdę fajne i tego nie można im zarzucić :kox:

Jak nakładam Enduranca to czasem mam ochotę sobie gulnąć ;)

broda1725: umyj dokładnie szybę aby piasku i kurzu luzem nie było i jedziesz z glinką. Do tego typu plam korzystam z Autoglym Glass Cleaner i jestem mega zadowolony - zacieki po wodzie usuwa bez problemu. Mam również dedykowany środek do czyszczenia szyb od Chemical Guys, ale średnio jestem z niego zadowolony. Do codziennej pielęgnacji jest OK, ale z zaciekami już sobie nie radzi.

Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi.

Chodziło mu o to porównanie:

Dokładnie o to mi chodziło jeśli chodzi o sprzęt :naughty:

Auto Glym Car Glass Polish na szyby w aucie jak i w domu jest ok, nawet do kabiny prysznicowej stosuję, super środek za przystępną cenę :good: :good: :good:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.