Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Malowanie elementu


ezc1

Rekomendowane odpowiedzi

kwestia zaangażowania i chęci no tak jestem lakiernikiem może dlatego tak pisze ale ja bym próbował sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik też może sp***dolić, na pewno nie będzie tego robił w komorze nie jestem lakiernikiem zrobił bym sam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale andy chyba sprajem bys nie traktowal swojej niuni ?? :tongue4:

ja jestem i tez zrobil bym to sam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja też bym tego spreyem nie robił ale jeśli ktoś nie ma sprzętu to i sprey dobry wystarczy tym bardziej na tak mały element na którym raczej za bardzo takie sprawy nie będą sie rzucać w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale andy chyba sprajem bys nie traktowal swojej niuni ?? :tongue4:

ja jestem i tez zrobil bym to sam :gwizdanie:

no nie ale jak nie ma spluwy to może,będzie wybaczone :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadałem sie juz na ten temat, zgodzę sie ze mozna spróbować pomalować to sprayem, plus jest taki, ze jest to wąski i mały element i nie powinno być widać zbytnio róznicy.

Co innego gdyby był to np. błotnik, wtedy bedzie na 100% widać różnicę bo jest to duży element i spreyem nie jestes w stanie utrzymac równego ciśnienia malowania a co za tym idzie będą sie inaczej układać opiłki aluminium czyt. metaliku czy tez mikki czyt. perły. Sprey nie ma regulacji ciśnienia, szerokości strumienia, ilości podawanej farby a to kluczowe sprawy :wink4:

Tak więc do pomalowania tej lotki można sie pobawić ze sprayem i powinno sie udać jeśli ktoś wie jak to sie je :) ale ja osobiście i tak dałbym to lakiernikowi albo pojechał do niego zeby użyczył mi sprzęt i tam bym to sobie zrobił profesjonalnie. Ale w tym rozwiazaniu tez są potrzebne dwie sprawy, pierwsza to znajomy lakiernik a druga trzeba mieć o tym pojęcie albo byc wyuczonym lakiernikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo trza być Mcgaiwerem :polew: :polew: :polew:

ten to by to swoim scyzorykiem lepiej pomalował niż lakiernik pistoletem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo trza być Mcgaiwerem :polew: :polew: :polew:

ten to by to swoim scyzorykiem lepiej pomalował niż lakiernik pistoletem :naughty:

no raczej :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...