Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z kierownicą


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niecale 3 tyg temu wymienilem kompletne zawieszenie wachacze ms koncowki drazkow lemforder. I mam taki problem. Przy chamowaniu i ruszaniu kierownica ucieka albo w lewa strone albo w prawa. Wczesniej tak niebylo. Zbieznosc byla zrobiona. Kola 18. Czy to tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 18' tak może być, ale zależy w jakim stopniu.

Ja po przesiadce na 18' byłem bardzo pozytwnie zaskoczony, że wcale tak nie prowadza jak to ludzie opisują.

Niestety, w tym sezonie mam wrażenie, że się pogorszyło prowadzenie.

Ostatnio się dopatrzyłem, że wysypały mi się chyba górne wahacze.

Na dniach to będzie zrobione, mam nadzieję, więc się okaże czy to może być powód, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie zawsze tak wyrywa. Moze to zalezy od nawierzchni (asfaltu) Przed rokiem tak nie bylo. Moze to zludzenie. A moze to wina tloczka ktory nie odbija ? Malowalem na wiosne zaciski i koleszka rozbierajac zacisk pokazal mi tloczek na ktorym rdza byla. Przetarl to papierem sciernym zeby bylo wszystko szczelne i mzoe to ten tloczek co byl skorodowany nie odbija czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konkretnie to wina tłoczka, to nie wiem, ale hamulce też mają wpływ na takie zachowanie.

Ja miałem np. wyżłobioną tarczę (jakiś metalowe skur... tarło o nią), przez co klocek też się nierówno zużył i ściągało mnie przy hamowaniu. Po założeniu nowych tarcz i klocków ustąpiło ściąganie.

Ale na nierównej drodze nadal mnie prowadza - tylko, że to jest taka nerwowość kierownicy, a nie ściąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz kapcie? u mnie po przesiadce ze 195 na 235 tez zaczelo znosic.... kazda nierownosc na drodze powoduje znoszenie. dzieki temu nauczylem sieponownietrzymac kiere oboma rekami :naughty:

a na rownej drodze jak po torach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...