Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

no tylko nie to... ja Cię prosze :P ... cena sprzęgła ?... :slina: :slina: :slina: :slina: :shocked::angry:

Jeszcze może wiesz o co chodzi że benzyniak pracuje mi prawie jak diesel, też tak klekocze jakby ?... na wolnych obrotach szczególnie. Może jestem przewrażliwiony na wszystko z braku klasy... mam nadzieje że się nie władowałem w jakąś skarbonke. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 600zł za komplet. ale poszukaj na forum - różne firmy - różne ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szarpie ci przy zmianie biegów ? Jeżeli tak .. to jest już na wykończeniu

Bardzo fajne audi , silnik podobny do mojego , kolor też :) Tego skurczybyka co zarysował samochód to bym mu łapy miedzy drzwi wsadził i z całej siły trzasnął ... Na pewno z zazdrości :confused4:

Ja również właśnie "powożę" się swoim pierwszym Audi, i wiem ze to nie takie proste utrzymać je . Życzę powodzenia w dalszym ekspolatowaniu. Dbaj o nią , a na pewno ci bezie długo służyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie.. błotnik do malowania, maska, rozrząd prawdopodobnie do wymiany, jutro wymieniam oponki, niedługo trzeba wymienić klocki hamulcowe i ubezpieczyć na conajmniej pół roku.. świetnie... a ja mam 18.5roku i jeszcze nie pracuje :).... :hi::wallbash:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________nie no szarpać to nie szarpie jak dalej zmieniam biegi, może to poprostu takie wrażenie moje z tym sprzęgłem wcześniej jeździłem samochodem z 1.0 silnikiem więc.. wiecie taka moc to dla mnie spora nauczka... tylko mam wrażenie jakby łapało pod koniec puszczania... i zawsze musze tzw. pi*de strzelić bo inaczej mi zgaśnie albo coś.. może kwestia wyrobienia - OBY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co podziwiam cię że auto całkowicie wziąłeś na siebie ... ja się wstrzymałem z tą decyzją :wink4: Spokojnie i powoli , nie ma co sie martwić na zapas ... zrób po kolei wszystkie wymiany ... Polecam zacząć od rozrządu , bo jak to sie sypnie to abba fatima !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takimi sprawami eksploatacyjnymi po kupnie auta trzeba się liczyć. dlatego trzeba dobrze rozplanować swój budżet. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolego z budżetem masz racje, ale nie chciałem kupować nic tańszego bo wiecie jak to jest, poza tym sporo znajomych ma audi no i bardzo chwalą... blachy, silnik... więc w sumie wolałem troche dołożyć kupić jak się należy powoli zrobić co trzeba i śmigać jakiś czas potem sobię ją optycznie ogarnąć i fajnie. Lubie ten samochód tylko mówię jutro bóle 600zł za oponki i to używki. Zostawiam u mechanika żeby sprawdził ten rozrząd cały, przypastował mi te rysy jakoś.. zabezpieczył, no i powiem mu o tym sprzęgle odrazu co on o tym sądzi. (być może z braku mojego doświadczenia jest to według mnie jakieś dziwne zjawisko, a normalnie jest tak w każdym- nie wiem) Chyba trzeba się do jakiejś roboty wybrać... Sporo jeszcze kasy.. ze 2 tysie by mi się przydały... jak nie wiecej bo jeszcze chyba 7 stówek ubezpieczenie w pZU na pół roku :slina: :slina: :slina:

nie jestem też jakimś nadzianym gościem ... :P ach ostatnio nic nie jem przez ten samochód i ledwo zasypiam, wszystko mi w głowie siedzi... musze się wyżalić :D :D

A auto musiałem wziąć na siebię, bo stary potrzebuje samochódu ogólnie cały czas i nie chciałbym żeby przezemnie stracił jakieś zniżki wiadomo ... poza tym z 2 strony to już zacznie mi coś tam kapać zniżek no nic... trzeba jakoś podołać tym wydatkom nie ma wyjścia... co trzeba wymienić to trzeba. Trzeba w końcu usiąść przy kilku piwkach gdzieś na łące i odpocząć od tego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j bo jeszcze chyba 7 stówek ubezpieczenie w pZU na pół roku :slina: :slina: :slina:

Jak nie wiecej

OC +

30% zwyżki za wiek poniżej 25 lat

30% zwyżki za posiadanie prawajazdy krócej jak 2 lata

=

W ch*j duzo :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebabyło brać auto na kogoś kto ma zniżkę. tzn jako współwłaściciela - dziadkowie/rodzice.

opony używki za 600zł? :shocked: znajomy nam załatwił oponki 16" 205/55 continental i michelin razem 4 szt. z bieżnikiem 6mm za 50zł sztuka. wiem że bardzo tanio ale 600zł za używki bym nie dał. to bierz moje z alumami za 900zł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j bo jeszcze chyba 7 stówek ubezpieczenie w pZU na pół roku :slina: :slina: :slina:

Jak nie wiecej

OC +

30% zwyżki za wiek poniżej 25 lat

30% zwyżki za posiadanie prawajazdy krócej jak 2 lata

=

W ch*j duzo :shocked:

tak tak, ale właśnie mechanik z którym się skumałem ma znajomą w pzu i mi ubezpieczy za 714zł na pół roku, a jak byłem w jakiejś najtańszej ubezpieczalni to też mi krzyczeli 1400zł za rok.. czyli wole sie w tej cenie w PZU ubezpieczyć. [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 00:06_________________________________________________

trzebabyło brać auto na kogoś kto ma zniżkę. tzn jako współwłaściciela - dziadkowie/rodzice.

opony używki za 600zł? :shocked: znajomy nam załatwił oponki 16" 205/55 continental i michelin razem 4 szt. z bieżnikiem 6mm za 50zł sztuka. wiem że bardzo tanio ale 600zł za używki bym nie dał. to bierz moje z alumami za 900zł :good:

Tak, one są podobno jak nowe... w sumie. Mają jeszcze cycki no i podobno brzytwa, osobiście ich nie widziałem, ale ufam temu Panu który mi to ogarniał. Powiem tak... jak już wymieniać to na konkretnie, tak żeby pojeździły jeszcze sporo... sporo... taki juz jestem. Nie lubię wsadzać tandety żadnej chińszczyzny itp. tym bardziej np w opony które odpowiadają za bezpieczeństwo w dużym stopniu... jeszcze mi powiedzcie za ile będę mógł dostać klocki hamulcowe - oczywiście jakiejś lepszej firmy. ?? do 250 zł się zmieszcze przód i tył ? 250-260 ?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________Właśnie odebrałem samochód od mechanika, wszystko gra rozrząd jeszcze ze 30-40tysi, oponki continentale założone, wachacze w jak najlepszym stanie, rysy przypolerowane jak narazie, jedyne co to muszę za miecha zmienić klocki i olej :hi: ! :polew: Samochody z Niemiec górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! '

No i i ze sprzęgłem jednak się nic nie dzieje :) teraz jeszcze ubezpieczonko i jazdaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko wyżej pisałem że uchwytu już nima :)... Też mi się nie podobał hyhy ogólnie to zestaw głośno mówiący może orientujecie się po ile takie cuś stoi ?? może jakiś dziadzio by kąsnął ten temat :D ... A każda kaska się przyda :) Paliwożerca na utrzymaniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie niedługo będzie trzeba. Boo smok jest jak cholera :) Ale to jeszcze nie teraz narazie nie jezdze tyle.. :) Ile porządna instalacja gazowa stoi ?? Wraz z założeniem[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 21:03_________________________________________________A tu o takie zdjęcie, wena dopadła. ( telefonem robione )

vVmvJ.jpg

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:17_________________________________________________a ten taki żółty dymek z tyłu to nasza Petrochemia ! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu co Ci się stało z twoim samochodem ?? ... .

- Oponki już są nowe i czyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu co Ci się stało z twoim samochodem ?? ... .

sprzedało się. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co teraz zamierzasz ? Kupujesz coś ? ( Qźwa właśnie mnie psy na światłach podpuścily jak jechałem na CPN, podjechali vectrą na swiatła i podpuszczali, i tak dostali w piz*e ale dobrze ze miałem czerwone i zaczalem hamować od swiatel do swiatel nawet nie wiem ile na szafie miałem :shocked: ) skończyło się na ostrzeżeniu ... Czarna vectra muza napierdziela, i sie patrzy jakaas pała i mnie podpuszcza - siedział z dziewczyną mówie oho to sie zaraz popiszesz :D ) a tu za chwile błysk w lusterkach iiijo ijooo.. :wallbash: uff... nigdy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 albo passat b5 albo mercedes e-klasse :kox:

no widzisz, trzeba uważać :good: z vectrami tak jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały włos... Tak mi się coś właśnie nie podobało... w takiej vectrze nowiutkiej, ktoś by chciał się ścigać ?.. Ale jak spojrzałem na tą małolate obok to mówie.. nie no.. pewnie gnojek jakiś od tatusia wziął... :kwasny: Mam nadzieje że tam nie było 2 patrolu z foto radarem gdzieś :decayed: bo pójde siedzieć :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:14_________________________________________________Audi Audi michu :D... Nie odchodź od nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...