Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zabezpiecz jakimś lakierem i się nie martw :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

upik :>

Opublikowano

zmieniaj lampy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie mam kasy :decayed:

Opublikowano

nie mam kasy :decayed:

trzeba było kupić diesela.

Opublikowano

nie mam kasy :decayed:

hmmm codziennie to slysze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie interesują mnie ropniaki :> :kox: Niedługo za robote się wezme to może wreszcie coś zacznie się dziać, póki co musze wziąć się za zawieszkę :D

Opublikowano

nie interesują mnie ropniaki :> :kox: Niedługo za robote się wezme to może wreszcie coś zacznie się dziać, póki co musze wziąć się za zawieszkę :D

polac mu! :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie mam kasy :decayed:

hmmm codziennie to slysze :decayed:

:blink:?[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 23:13_________________________________________________jak tam w ogóle Wojciu żyjesz ?

Opublikowano

nie mam kasy :decayed:

hmmm codziennie to slysze :decayed:

:blink:?

sam tak mowie codziennie :decayed: nie mam kasy nie mam kasy.... nikt w tym kraju nie ma kasy
Opublikowano

drugi bezołowiowiec się odezwał.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Michu :: X04781xx

puki k**wa nie będziesz miał dizla to razem nie wypijemy. :shocked: [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 23:16_________________________________________________

nie mam kasy :decayed:

hmmm codziennie to slysze :decayed:

:blink:?

sam tak mowie codziennie :decayed: nie mam kasy nie mam kasy.... nikt w tym kraju nie ma kasy

A no co racja to racja niestety.. żeby mi tak z 10 kafli wpadło w dłoń to by była inna rozmowa :D

Opublikowano

drugi bezołowiowiec się odezwał.. :gwizdanie:

I love PB :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 23:17_________________________________________________

Michu :: X04781xx

puki ku***a nie będziesz miał dizla to razem nie wypijemy. :shocked: [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 23:16_________________________________________________

nie mam kasy :decayed:

hmmm codziennie to slysze :decayed:

:blink:?

sam tak mowie codziennie :decayed: nie mam kasy nie mam kasy.... nikt w tym kraju nie ma kasy

A no co racja to racja niestety.. żeby mi tak z 10 kafli wpadło w dłoń to by była inna rozmowa :D

no wystarczy 10 ojro dziennie przynajmniej :kox:

Opublikowano

lukasz - nie rób spamu i nie wklejaj naszych wiadomości z gg :decayed:

a mój numer gg jest ogólnodostępny :tongue4:

a te lampiony tylne to najwyższy czas byłoby zmienić

Opublikowano
  • Autor

jak już zdobędę troche kasy to zawsze musze albo wlać benzynki albo coś i tak k**wa w kółko... ech. :wallbash: ide podjebać komuś lampy z polifta :polew:

Opublikowano

jak już zdobędę troche kasy to zawsze musze albo wlać benzynki albo coś i tak ku***a w kółko... ech. :wallbash: ide podjebać komuś lampy z polifta :polew:

wez jeszcze ramke od grila bo moja ma troche odpryskow :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to i zderzak wezme z halo :D hyhy

Opublikowano

lukasz - nie rób spamu i nie wklejaj naszych wiadomości z gg :decayed:

a mój numer gg jest ogólnodostępny :tongue4:

a te lampiony tylne to najwyższy czas byłoby zmienić

znacie Micha kazdy go zna :naughty: on zawsze na podwórku klekota ma :polew:

sory :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale w sumie nie bo nie pod kolor :mysli:

Opublikowano

to i zderzak wezme z halo :D hyhy

wez cale auto :decayed: bo po chu... Ci drobiazgi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.