Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ciężko wchodzą biegi jaka przyczyna?


blazej0802

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam mam taki problem i nie wiem co może być przyczyną ,tydzień temu w mojej a4 została wyciągnięta skrzynia, łożyska na skrzyni padły i czym szybciej jechałem tym bardziej wyło .Jak się okazało po wyjęciu skrzyni sprzęgło się kończy wiec kazałem wymienić cały komplet po odbiorze auta wszystko chodziło rewelacyjnie lecz po dwóch dniach wystąpił problem z biegami po nocy przez pierwsze parę minut jazdy biegi nie wchodziły tak gładko jak kiedyś , po tygodniu od odbioru auta jest już gorzej raz wchodzą jak w nowym aucie a za dwa skrzyżowania mam problem z wrzuceniem jedynki nie muszę może tego robić kolanem ale siły muszę użyć dość sporej we wtorek jadę do mechanika ale wolałbym wiedzieć co to może być żeby mnie jakiegoś kitu nie chciał wcisnąć z góry dzięki za odpowiedź !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kwestia odpowietrzenia siłownika sprzegła a moze cos spiepszyli w skrzyni przy wymianie łozysk...miejmy nadzie ze nie zapomnieli wlac oleju do skrzyni... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak dla mnie to synchronizatory zaczynają się kłaniać, z początku ciężko wchodzą później zacznie zgrzytać przy wrzucaniu a na końcu któryś bieg się zblokuje i wcale nie wrzucisz...Miałem tak w swojej A4. Także rozglądaj się za drugą skrzynią bo jest tańsza niż naprawa synchronizatorów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...