Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Trzeszczą plastiki po założeniu relingów.. proszę o pomoc


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

witam , w moim audi a4 b6 po zalozeniu relingow dachowych zaczely trzeszcec i stukac w plastiki w tylnej czesci nadwozia tzn w obrebie tylnych bocznych szyb , dzieje sie to podczas jazdy po nierownosciach , strasznie jest to wkurzajace .. rozbieralem to i skladalem od nowa z bardzo duza dokladnoscia i nic nie pomaga ,dalej trzeszczy , nie moge sie z tym uporac i nie wiem juz co robic , jesli wy mi nie pomozecie to juz chyba nikt mi nie pomoze ..tak wiec prosze o pomoc i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie zauażyłeś takich akcji? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t124886.0.html;highlight=trzeszczące

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_trzeszczace_mocowanie_tylniej_kanapy-t112103.0.html

Sporo podobnych tematów. Może silkon pomoże w miejsca gdzie może trzeszczeć... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba było poszukać, ale jak Kolega chce szybkiej odpowiedzi to proponuję specjalną gumę w sprayu lub silikon czy jak to się tam zwie ja od czasu do czasu psiknę w miejsca gdzie mi coś zaskrzypi i mam spokój na parę miesięcy, a potem można powtórzyć zabieg, koszt niewielki a spokój nie oceniony :wink4:

PS. Powinni takie coś na kobiety wymyślić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co szanowny kolego musze zrobic aby zalatwic ten problem na zawsze , jakiego silikonu uzyc oraz gdzie i jak go umiescic ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co szanowny kolego musze zrobic aby zalatwic ten problem na zawsze , jakiego silikonu uzyc oraz gdzie i jak go umiescic ? :mysli:

Użyj wazeliny technicznej, wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie od silikonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...