Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Smierdzi czymś przytopionym nad kołem i w kabinie


yankees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sciaga mi auto w prawo a na dodatek podczas jazdy po pokonaniu 12 km smierdzi mi jakby przypalonym plastikiem badz czyms takim.Smierdzialo mi w kabinie po jakims czasie smrod ustal po jakims czasie ponownie. Wyszedlem sprawdzic co to i smrod ladowal nad kolem od strony kierowcy tak jakby z tej przestrzeni nad kolem gdziesprezyna dodam ze jeszcze mam jakies piski od czasu do czasu.

Nie mam pojecia co sie dzieje moze ktos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sciaga w prawo, a mówisz ze smierdzi z lewego koła. najlepiej zdejmij koło i obejrzyj moze ociera gdzies plastik, skoro smierdzi topionym plastikiem. a grzeje ci felge w tym kole?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi nie sprawdzalem jutro sprawdze .Jutro jade zlozyc reklamacje jesli chodzi o zbieznosc. Jak niuchalem skad ten zapach to bardziej byl wyczuwalny na gorze na dole nie wiec chyba opony odpadaja bo np dzisiaj nawet nagrzane nie byly a bylo czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze trzec opona o nadkole i stad smierdzi topionym plastikiem, a opona raczej ci sie mocno nie nagrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko może mieć związek z ustawianiem zbieżności - jedź na poprawkę, jak Ci radziłem w innym wątku.

Ponadto obejrzyj oponę dookoła, czy nie jest gdzieś ścięta, obejrzyj kolumnę amorka, czy nie ma jakichś przytarć, sprawdź klocki i tarcze - przy hamulcach jest taka blacha u dołu (pionowa) - może ją przygięli i coś trze ostro (podobnie miałem u siebie).

Mechaników mamy takich, że wszystko mogą spier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w swoim B6 mam identyczny problem, śmierdzi spalenizną przy lewym kole, ale dodam ze 3 dni temu mialem wymieniane klocki hamulcowe i tarcze, a także smarowany tłoczek w lewym kole ponieważ się zapiekł jak to powiedział mechanik. Zapomniałbym dodać ze mi go także ściąga na prawą strone mimo że auto jest po zbieżności tył i przód i bardzo grzeją się alusy tam gdzie dokonano wymiany tarcz i klocków ;/ - czyżby nie odbijały zaciski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie wyjasnilo juz, zaciski hamulcy nie odbijaja dobrze, klocki trą o tarcze, fele sie nagrzewają ogólnie syf i malaria mimo ze nowe tarcze i klocki, reasumując mechanik dał ......... gdyz ograniczyl sie do wymiany klockow i tarczy mimo iz mowilem ze strzela mi cos przy taczach przy ruszaniu, tak jakby nie odbijały zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...