Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gaśnie deska rozdzielcza po włączeniu świateł pozycyjnych


johny_walker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam malutki problem. Otóż po włączeniu świateł pozycyjnych gaśnie mi cała deska rozdzielcza (prędkościomierz i licznik, obrotomierz) i przyciski od klimatyzacji, wraz z wyświetlaczem. Bezpieczniki sprawdzałem i wszystkie były dobre. Nie wiem co z tym zrobić :mysli: A i dodatkowe pytanie, czy w A4 1.9 TDi 96r. nie ma kontrolki pokazującej zapalenie świateł pozycyjnych?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. z gaśnięciem świateł to niewiem dziwne, może jakieś zwarcie.

ale apropos kontrolki to nie w każdym modelu była, gdzieś na forum kiedyś było jak ją sobie zrobić. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz rozjaśnione podświetlanie do końca? bo być może masz na "żarzeniu" i jak włączysz pozycyjne, które powodują automatyczne przyciemnienie i dlatego może być praktycznie nie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz rozjaśnione podświetlanie do końca? bo być może masz na "żarzeniu" i jak włączysz pozycyjne, które powodują automatyczne przyciemnienie i dlatego może być praktycznie nie widoczne.

To teraz powiedz mi gdzie jest regulacja podświetlenia, bo autko kupiłem tydzień temu i nie doszedłem jeszcze do wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...