Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

thx robert doszło
Opublikowano

panowie kiedy jest nastepny spot :?: bo niewiem na kiedy nie robić sobie planów bo chce zostać do końca :>

Opublikowano

Dzisiaj poprawiłem woskiem i założyłem DRL na module SD-2.

p1010911v.jpg

p1010915fs.jpg

Opublikowano

:hi: :hi:

Witam Pany :decayed:

po wczasach :piroman: :piroman:

ale mam do nadrobienia watku :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 20:18_________________________________________________a tera ide sie wypakowac i :lazy:

Opublikowano

thx robert doszło

Ja też THX , miśki smakują :wink4::good:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Dzisiaj poprawiłem woskiem i założyłem DRL na module SD-2.

p1010911v.jpg

p1010915fs.jpg

No , no Wiesiek :naughty::good: Teraz jeszcze coś na opony , plastiki zew. ... mycie nadkoli :przebiegly:

Ja wreszcie dziś pozbyłem się tych waterspotów z maski :przebiegly:

[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________

:hi: :hi:

:bry:

Opublikowano

No , no Wiesiek :naughty::good: Teraz jeszcze coś na opony , plastiki zew. ... mycie nadkoli :przebiegly:

Nie przesadzaj :naughty:

Ja wreszcie dziś pozbyłem się tych waterspotów z maski :przebiegly:

3M Pomogło :?:

Opublikowano

3M Pomogło :?:

Pomogło ale najpierw był papier 2000 :wink4:

Opublikowano

3M Pomogło :?:

Pomogło ale najpierw był papier 2000 :wink4:

Ożesz :shocked: toś pojechoł[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 22:23_________________________________________________

:hi: :hi:

Witam Pany :decayed:

po wczasach :piroman: :piroman:

Jak tam żarcie w Bułgarii :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Ożesz :shocked: toś pojechoł

Ja nie Darek :wink4: Bez papieru nie było by szans się tego pozbyć , w naszych furmankach mamy bardzo twardy lakier

Opublikowano

Ożesz :shocked: toś pojechoł

Ja nie Darek :wink4: Bez papieru nie było by szans się tego pozbyć , w naszych furmankach mamy bardzo twardy lakier

Ja Darek to twardziel, a Ty na pewno byłeś blady :gwizdanie:

Opublikowano

Ja Darek to twardziel, a Ty na pewno byłeś blady :gwizdanie:

O mało co nie :zemdlal::tongue4:

Na serio , nie ruszył by tego zielony korek którym i tak było dwukrotnie polerowne , później żółtym i niebieskim , a i tak jak się dokładnie przypatrzysz z 5 cm pod światło to widać jeszcze otoczki tych watespotów , tak normalnie tego nie widać a nie chcieli my już "ruszać" bardziej tego lakieru

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

:bry:

Arek kiedy robimy następnego spota ? 11 ?

Opublikowano

Arek kiedy robimy następnego spota ? 11 ?

Tak bo w sobotę na urodziny idę.

Opublikowano
  • Autor

Arek kiedy robimy następnego spota ? 11 ?

tak by wychodziło :good: chyba że ktoś ma jakiś inny pomysł :przebiegly:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:41_________________________________________________panowie wy tak ostatnio dużo o polerce mówicie, a ja tam różnicy nie widzę :> (z prawej bez polerki, z lewej po polerce)

b133fb8c5da265b7m.jpg 82ebfa0806433437m.jpg

Opublikowano

Mi tam pasuje :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:45_________________________________________________No różnicy w kolorze nie będzie ale na pewno efekt jest inny :wink4: Poza tym na zdjęciach trudno zauważyć różnicę jak to wygląda w rzeczywistości , musiałbyś mieć zdjęcie punktowo oświetlonego elementu 50/50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.