Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz dalej :mysli:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________Zapchany byl pierwszy kat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Kata my nie ruszali, czyscilim caly dolot wraz z IC, generalnie tragedii nie bylo ale na chlodnicach taki syf :shocked: :shocked: ze nie dziwie sie ze powietrze nie plynelo do, bardzo dziwnie ulozonego IC pomiedzy chlodnicami, on sam czysty ale z przodu i z tylu sciana :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'katalizator wstepny' narazie nieruszon

Pretor w sumie T niewyczyscil bo powedział kierownice chodzą bdb i niema sensu - jakby sie wypowiedzial co porobil bylo by najlepiej

dal mi wskazowki co dalej robic / sprawdzac

Daniel dzis wyczyscil mi weze do i z IC, oraz IC, troszke czornego wylecialo, przeczyszczony map sensor,

przeczyszczone chlodnice klimy( bede musial sie porozgladac za uzywka bo z dolu jest w fatalnym stanie zaklejona robactwem),wody byla tez zasmiecona ale te lamele w porzadku,- daniel napisz co pomiolem i jak wg ciebie sie to zbiera

generalnie jest poprawa od tamtego tygodnia tylko ze teraz chlodno jest jak bedzie z 25's zloguje auto dynamicznie i porownam z poprzednimi logami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel[/b] dzis wyczyscil mi weze do i z IC, oraz IC, troszke czornego wylecialo, przeczyszczony map sensor,

przeczyszczone chlodnice klimy( bede musial sie porozgladac za uzywka bo z dolu jest w fatalnym stanie zaklejona robactwem),wody byla tez zasmiecona ale te lamele w porzadku,- daniel napisz co pomiolem i jak wg ciebie sie to zbiera

Pierwszy raz jechalem 2.5 tdi BAU wiec ciezko mi powiedziec czy odpowiednio na te moc, jak dla mnie jak na 2 tony i quattro idzie super, ciag ma rowny, nie czuc zawachania. najlepiej zlogowac.

chlodnica z klimy nie tyle zawalona co od uszkodzen itd nie ma lameli chlodzacych w dolnej czesci, byly zaklepane tak, ze nie bylo przelotu powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesiek3d w sensie :?

wody my wyczyscili z tego ciu..twa :wink4:

a klimy tyla wiela se dało :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co za k**wa baran wsadza IC miedzy dwa plastry, to juz lepiej 2 ale male i po bokach jak w AKN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robali w holere[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:45_________________________________________________Krzychu musze sie przejechac i zobaczyc jak to sie kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robali w holere[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:45_________________________________________________Krzychu musze sie przejechac i zobaczyc jak to sie kula

no problemo ty zawsze mogesz :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugadamy sie jutro po poludniu jak bedziesz w sjz[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________Tak ,tylko on sie boi ze mu nagar ze świec bede chcial sciagac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał :hi:

co tak nikt nic nie godo yno kapeluszami machocie :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________dzis jada koncowki wydechu montowac :decayed:

3podejscie

najpierw byłem umówiony w czwartek to nie mieli prądu :rolleyes:

przerzucili na sobote , podjechałem i się okazało że te koncówki co mieli dla mnie odłozone to sprzedali komuś :wallbash:

no normalnie do 3razy sztuka :gwizdanie:

a hammer czemu w benzynie lepiej nie wyrzucać kata? serio to biore pod uwage i jeśli cos to kat rurke bym wkręcał nie spawał żeby łatwo było do serii wrócić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...