Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisz dalej :mysli:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________Zapchany byl pierwszy kat ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kata my nie ruszali, czyscilim caly dolot wraz z IC, generalnie tragedii nie bylo ale na chlodnicach taki syf :shocked: :shocked: ze nie dziwie sie ze powietrze nie plynelo do, bardzo dziwnie ulozonego IC pomiedzy chlodnicami, on sam czysty ale z przodu i z tylu sciana :kwasny:

Opublikowano

'katalizator wstepny' narazie nieruszon

Pretor w sumie T niewyczyscil bo powedział kierownice chodzą bdb i niema sensu - jakby sie wypowiedzial co porobil bylo by najlepiej

dal mi wskazowki co dalej robic / sprawdzac

Daniel dzis wyczyscil mi weze do i z IC, oraz IC, troszke czornego wylecialo, przeczyszczony map sensor,

przeczyszczone chlodnice klimy( bede musial sie porozgladac za uzywka bo z dolu jest w fatalnym stanie zaklejona robactwem),wody byla tez zasmiecona ale te lamele w porzadku,- daniel napisz co pomiolem i jak wg ciebie sie to zbiera

generalnie jest poprawa od tamtego tygodnia tylko ze teraz chlodno jest jak bedzie z 25's zloguje auto dynamicznie i porownam z poprzednimi logami

Opublikowano

Daniel[/b] dzis wyczyscil mi weze do i z IC, oraz IC, troszke czornego wylecialo, przeczyszczony map sensor,

przeczyszczone chlodnice klimy( bede musial sie porozgladac za uzywka bo z dolu jest w fatalnym stanie zaklejona robactwem),wody byla tez zasmiecona ale te lamele w porzadku,- daniel napisz co pomiolem i jak wg ciebie sie to zbiera

Pierwszy raz jechalem 2.5 tdi BAU wiec ciezko mi powiedziec czy odpowiednio na te moc, jak dla mnie jak na 2 tony i quattro idzie super, ciag ma rowny, nie czuc zawachania. najlepiej zlogowac.

chlodnica z klimy nie tyle zawalona co od uszkodzen itd nie ma lameli chlodzacych w dolnej czesci, byly zaklepane tak, ze nie bylo przelotu powietrza

Opublikowano

Co śpicie :?:

Opublikowano

ni jo zjodl kolacyjo :gwizdanie:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

ni jo zjodl kolacyjo :gwizdanie:

jo jeszcze obiadu nie zjodl :D teraz :drunk: :drunk:

Opublikowano

ni jo zjodl kolacyjo :gwizdanie:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

za***iste :gwizdanie:

Opublikowano

wiesiek3d w sensie :?

wody my wyczyscili z tego ciu..twa :wink4:

a klimy tyla wiela se dało :disgust:

Opublikowano

Ale co za k**wa baran wsadza IC miedzy dwa plastry, to juz lepiej 2 ale male i po bokach jak w AKN.

Opublikowano

Robali w holere[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:45_________________________________________________Krzychu musze sie przejechac i zobaczyc jak to sie kula

Opublikowano

Robali w holere[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:45_________________________________________________Krzychu musze sie przejechac i zobaczyc jak to sie kula

no problemo ty zawsze mogesz :>
Opublikowano

jak mnie doł sie przejechac to chyba nie bedzie marudzil :D

Opublikowano

Ugadamy sie jutro po poludniu jak bedziesz w sjz[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________Tak ,tylko on sie boi ze mu nagar ze świec bede chcial sciagac :decayed:

Opublikowano

Co śpicie :?:

Ja jo ida spać , po grillu u kumpla :kox:

Nara :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powitał :hi:

co tak nikt nic nie godo yno kapeluszami machocie :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________dzis jada koncowki wydechu montowac :decayed:

3podejscie

najpierw byłem umówiony w czwartek to nie mieli prądu :rolleyes:

przerzucili na sobote , podjechałem i się okazało że te koncówki co mieli dla mnie odłozone to sprzedali komuś :wallbash:

no normalnie do 3razy sztuka :gwizdanie:

a hammer czemu w benzynie lepiej nie wyrzucać kata? serio to biore pod uwage i jeśli cos to kat rurke bym wkręcał nie spawał żeby łatwo było do serii wrócić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.