Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek potrzebujesz w tym tyg miernik :?: czy mogę ci go w przyszły week oddać :?: dopiero do domu sciągnąłem :embarrassed:

Arku spoko nie ma potrzeby, nie spieszy się :wink4:

No i jak tam sprzęt konkret czy padło :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arku spoko nie ma potrzeby, nie spieszy się :wink4:

:good:

No i jak tam sprzęt konkret czy padło :?:

szczerze powiedziawszy to nawet konkret ale czekam aż się odezwie do mnie kumpel (znawca 2.2T) żeby podjechał ze mną zobaczyć auto, a dokładnie silnik i napęd. żałuję tylko że to automat i trochę muli ten silnik :confused4:

Opublikowano

Eeee z automatem :mysli: wiesz jakie problemy mieli koledzy z tymi skrzyniami :kwasny:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:44_________________________________________________Szukaj manuala

Opublikowano
  • Autor

ale to automat starego typu :wink4:

no wolałbym z manualem ale ciężko trafić auto idealne

Opublikowano

Jak zawsze, jak człowiek szuka to nie ma , a jak kupi to wysyp jest. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

uważam że to auto jest warte zakupu ale czy odważę się zakupić auto starszej epoki..... :mysli:

Opublikowano

uważam że to auto jest warte zakupu ale czy odważę się zakupić auto starszej epoki..... :mysli:

tzn.............. :mysli:

Arek a jak tam przyszła mamusia się czuje :?: no i pozdrów JĄ od nas

Opublikowano
  • Autor

z takiego wnętrza.....

Audi-A4_B5-Wnętrze-2.jpg

na takie

18112010082.jpg

Opublikowano

Toż to stary model :shocked:, takiego nie bież :no:

Opublikowano
  • Autor

Arek a jak tam przyszła mamusia się czuje :?: no i pozdrów JĄ od nas

dzięki, pozdrowie :wink4: a czuje się ok ale coraz częściej ma skurczę i w przyszłym tyg odkłada tabletki na podtrzymanie :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________

Toż to stary model :shocked:, takiego nie bież :no:

no cały czas mówiłem że to auto starszej epoki i automat starego typu :decayed:

Opublikowano

Arek a jak tam przyszła mamusia się czuje :?: no i pozdrów JĄ od nas

dzięki, pozdrowie :wink4: a czuje się ok ale coraz częściej ma skurczę i w przyszłym tyg odkłada tabletki na podtrzymanie :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________

Toż to stary model :shocked:, takiego nie bież :no:

no cały czas mówiłem że to auto starszej epoki i automat starego typu :decayed:

No to czekamy z utęsknieniem na potomka :drunk: :drunk: :drunk:

Arek a z autkiem to poczekaj albo zmień zawias i zostaw co masz jest przecież super :good: no i co najważniejsze nie musisz inwestować tylko lejesz i jeździsz.

Spadam ,jak przyjedziesz z roboty to zadzwoń zrobimy te DRLe

Poślij mi na PW dane z auta twojego taty to znajdę sobie schemat żeby się nie męczyć z podłączeniem :>

:hi:

Opublikowano

z takiego wnętrza.....

Audi-A4_B5-Wnętrze-2.jpg

na takie

18112010082.jpg

Ale burdel :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ello :hi:

Arku spoko nie ma potrzeby, nie spieszy się :wink4:

:good:

No i jak tam sprzęt konkret czy padło :?:

szczerze powiedziawszy to nawet konkret ale czekam aż się odezwie do mnie kumpel (znawca 2.2T) żeby podjechał ze mną zobaczyć auto, a dokładnie silnik i napęd. żałuję tylko że to automat i trochę muli ten silnik :confused4:

no Arek to ladnie widze konkretnie kombinujesz :decayed:

jak dla mnie jesli chcesz 2autko to spoko a co coupe? :naughty: czy avant? :decayed:

ale jesli chcesz zamienic b5 to lepiej nie :no:

poza tym masz ja zaj-ebi-ta :naughty: nie myslales moze o a6 c5? :rolleyes:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

Dzień dobry :hi:

hmm a ktoś Ty je? :mysli:

jakis klubowicz?

mieszkasz na slasku?

zapraszamy na spota do rybnika jesli znasz rybnik to na parkingu tesco vis a vis stacji bp i mc donalda :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 12:55_________________________________________________a tak serio to jak bylo? opoleni? :naughty:

Opublikowano

:bry: czesc zug imprezowy, dojechol do dom teraz trza szlifowac forma na liga :evil:

synki mocie jaki FV do mnie :wink4:

Opublikowano

:hi:

:bry::hi:

Tyś już wrócił :?:

Opublikowano

synki mocie jaki FV do mnie :wink4:

Ja mam dwie :wink4:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:29_________________________________________________

Tyś już wrócił :?:

Ja my yno na 5 dni wyskoczyli :wink4:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:30_________________________________________________

... to jak bylo? opoleni? :naughty:

za***iście było :good: nawet pogoda dopisała :> :good:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:30_________________________________________________Nawet fajne drogi już porobili na Szczecin ( DK3 , S3 , nawet kawałek A6 ) :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.