Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Krzysiek :hi: .

skad miales vakuometr do sprawdzenia podcisnienia ?
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W bielsku sprawdzałem u Wojtka :wink4:

Opublikowano

:hi:

Wszystkim

Ja jak zwykle w robocie i mnie nie będzie, co znaczy że będziecie mieli spokojnego spota :przebiegly:

Opublikowano

Jak na razie to niewielu jest chętnych na spota :gwizdanie: i na dobrą sprawę to wszyscy "przyjezdni" :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

W bielsku sprawdzałem u Wojtka :wink4:

taki cuś :confused4:

:hi:

Wszystkim

Ja jak zwykle w robocie i mnie nie będzie, co znaczy że będziecie mieli spokojnego spota :przebiegly:

te to kiedy ty na ta emerytura idziesz sztyjc bys pracował :tongue4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 11:21_________________________________________________

Jak na razie to niewielu jest chętnych na spota :gwizdanie: i na dobrą sprawę to wszyscy "przyjezdni" :mysli: :gwizdanie:

ja na grila smigam z druzyny :kox::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

te to kiedy ty na ta emerytura idziesz sztyjc bys pracował :tongue4:

Jak mnie w robocie wnerwią ,ale mają marne szanse bo ja spokojny jestem. :naughty:

Opublikowano

:hi:

to o ktorej jest spot :?: ja przyjade ale na krótko przy okazji jak Daniel będziesz to mam dla ciebie Haribo od Krzysia :>[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:14_________________________________________________ale ja byłbym za wcześniejsza godzina dlatego że jak bedzie na 19 to kapa bo musze byc na grillu :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:18_________________________________________________

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:22_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=hMoXijvvFzM&feature=relmfu

a taki fajny motorek był :>[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:26_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=RuUZGkpM9eA&feature=related

fajna zabawka :)

Opublikowano

Ja też będę wcześniej 17:30-18:00 i na chwilę, bo chyba też się później jakiś grill szykuje. Arku popraw godzinę na 18:00 :wink4:

Opublikowano

Kurna no co jest jak Roberta i Wieśka brak to na spota nikt nie jedzie :?: :cool1:

Opublikowano

Mnie nie pytaj,widzisz kto pisze od wczoraj :wink4:

Opublikowano

Same mamlasy :tongue4:

Opublikowano

Z Tobą włącznie :tongue4:

Ja jestem w robocie, a Wam się po prostu nie chce i to jest poważna różnica, przynajmniej tak mi się wydaje. :gwizdanie:

Opublikowano

Wieśku mi sie akurat chce ale jak mom się z Arturem i Andrzejem spotkać to te same atrakcje mom w wodziu pod makiem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

hello Synki

to kaj sie widzymy?

18 tam kaj zawsze? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja i Natusiek bedziemy.

Opublikowano

ja też bede z moją ale na jakies 20min bo pozniej musze jechac do rodzinki :)

Opublikowano

Wieśku mi sie akurat chce ale jak mom się z Arturem i Andrzejem spotkać to te same atrakcje mom w wodziu pod makiem :gwizdanie:

Dobrze prawi

Opublikowano

No jak tak mówicie :chytry:

Opublikowano

Cześć wam wszystkim,:)

To ile osób będzie na spocie?

Bo chce się wybrać do Was a mam jakieś 45km, - troche durzo by nikogo nie spotkać. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.