Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

Dzień dobry :hi:

hmm a ktoś Ty je? :mysli:

jakis klubowicz?

mieszkasz na slasku?

zapraszamy na spota do rybnika jesli znasz rybnik to na parkingu tesco vis a vis stacji bp i mc donalda :gwizdanie:

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

Dzień dobry :hi:

hmm a ktoś Ty je? :mysli:

jakis klubowicz?

mieszkasz na slasku?

zapraszamy na spota do rybnika jesli znasz rybnik to na parkingu tesco vis a vis stacji bp i mc donalda :gwizdanie:

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:rolleyes:

Opublikowano

robert. dzięki ja mam do Ciebie HARIBO macht kinder froh

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Coś chyba więcej dzisiaj wziąłeś na oko niż zwykle

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Coś chyba więcej dzisiaj wziąłeś na oko niż zwykle

:decayed: :decayed: :decayed:

właśnie że nic, bo wstałem po 7ej i byłem na sniadaniu z Siemianem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Coś chyba więcej dzisiaj wziąłeś na oko niż zwykle

:decayed: :decayed: :decayed:

właśnie że nic, bo wstałem po 7ej i byłem na sniadaniu z Siemianem :gwizdanie:

to Cie drogo te sniodania kosztuja :decayed:

Opublikowano

Fiu fiu ,rozumiem obiad / lunch z kumplem zjesc ale sniadanko :cool1::kox: :gwizdanie: ,tylko na kolacje nie daj sie namowic :decayed:

Opublikowano

Tomek mosz gorolu jedyn

48954013.jpg

48515528.jpg

56699014.jpg

Fiu fiu ,rozumiem obiad / lunch z kumplem zjesc ale sniadanko :cool1::kox: :gwizdanie: ,tylko na kolacje nie daj sie namowic :decayed:

Romantyczna kolacja ze świecami :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dżeki będzie zazdrosny jak mu powiem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Same mondrale na tym forum :gwizdanie:

A coś se myśloł :decayed:

A to śniadanie podali Wam do łóżka :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Robert Dżeki jak Dżeki ale koza :>[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 14:25_________________________________________________Siemian cos ostatnio jakis dziwny jest, jak na kawe ma ochote to wieczorem dzwoni do mnie ,na sniadanie umawia sie z Tomkiem ,na wczasy jedzie z Magdą ... :gwizdanie: ,

on jakos nie umie sie zdecydowac gdzie ulokowac uczucia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty sie nie śmiej, bo zas wp***dol dostaniesz od Kasi że po Zabełkowie jeździsz :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry synki, dawno mnie tu nie było :hi:

robert stęskniłeś się, ni ? :chytry:

Opublikowano

Ty sie nie śmiej, bo zas wp***dol dostaniesz od Kasi że po Zabełkowie jeździsz :naughty:

Kobieta go bije :przebiegly:

Opublikowano

Ty sie nie śmiej, bo zas wp***dol dostaniesz od Kasi że po Zabełkowie jeździsz :naughty:

Phi nie pierwszyzna :tongue4::cool1:

Ja to nic ,ciekaw jestem co Ty swojej powiesz jak podrapanego Cie zobaczy :decayed: ,jak moja wpadnie Cie przepytac z samoobrony :naughty:.

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 15:59_________________________________________________

Ty sie nie śmiej, bo zas wp***dol dostaniesz od Kasi że po Zabełkowie jeździsz :naughty:

Kobieta go bije :przebiegly:

Byl taki tekst w polskim filmie z przed wielu lat :decayed::wink4:

Opublikowano

Byl taki tekst w polskim filmie z przed wielu lat :decayed: :wink4

Wiem :wink4:

Opublikowano

Ty sie nie śmiej, bo zas wp***dol dostaniesz od Kasi że po Zabełkowie jeździsz :naughty:

Ja to nic ,ciekaw jestem co Ty swojej powiesz jak podrapanego Cie zobaczy :decayed: ,jak moja wpadnie Cie przepytac z samoobrony :naughty:.

Mówisz że jest szybsza od wiatrówki :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ktos kiedys sie chcial przekonac (podobnie jak Ty) i ortopedzi mieli pelne rece roboty :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.