Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

powitał :hi:

co tak nikt nic nie godo yno kapeluszami machocie :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________dzis jada koncowki wydechu montowac :decayed:

3podejscie

najpierw byłem umówiony w czwartek to nie mieli prądu :rolleyes:

przerzucili na sobote , podjechałem i się okazało że te koncówki co mieli dla mnie odłozone to sprzedali komuś :wallbash:

no normalnie do 3razy sztuka :gwizdanie:

a hammer czemu w benzynie lepiej nie wyrzucać kata? serio to biore pod uwage i jeśli cos to kat rurke bym wkręcał nie spawał żeby łatwo było do serii wrócić :wink4:

w starszych autach było można w nowszych masz czujniki(sondy) za katalizatorami - i jakbys wycinal to jakis tuner by to fungowało musiał by softa przerobic wg mnie[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:03_________________________________________________tu luknij o sondach pisza http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=66957&view=findpost&p=725271[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:06_________________________________________________ :hi: :hi: dobry synki

ale wycinajac kata generalnie ulżyłbyś T jak ktoś tam wspomniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

no wiec wlasnie... jak dla mnie turbo mialoby lepiej, ale jeden majster mi ostatnio tlumaczyl ze turbo bez kata raz dwa padnie :rolleyes:

a co do sond to wiem - mam dwie sondy i teoretycznie mozna oszukac druga sonde montujac ja lekko oddalona od rurki a w najgorszym wypadku jak bedzie sie palil check trzeba ja po prostu wylaczyc

mysle jeszcze nad calym wydechem ale poki co (poki nie robie nic drastycznego z moca :decayed: ) chyba nie ma to wiekszego sensu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no wiec wlasnie... jak dla mnie turbo mialoby lepiej, ale jeden majster mi ostatnio tlumaczyl ze turbo bez kata raz dwa padnie :rolleyes:

a co do sond to wiem - mam dwie sondy i teoretycznie mozna oszukac druga sonde montujac ja lekko oddalona od rurki a w najgorszym wypadku jak bedzie sie palil check trzeba ja po prostu wylaczyc

mysle jeszcze nad calym wydechem ale poki co (poki nie robie nic drastycznego z moca :decayed: ) chyba nie ma to wiekszego sensu :mysli:

Jak nie zrobisz tego ze zmianą softu i wyłączeniem sond u tunera to kicha, ja bym dał se spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda II ( za katem ) nie jest odpowiedzialna za dawkowanie paliwa , to tylko wymysł ekologii ( a dokładniej spełniania normy Euro IV ) , jednakże cały czas będzie świecił się CHECK ENGINE , silnik może wchodzić w "tryb awaryjny" itp. , poza tym będą duże problemy z okresowym przeglądem ( chyba , że masz gdzieś znajomości :cool1: ) smród z wydechu będzie taki , że w oczy będzie szczypać ... według mnie bez sensowny mod ... co do turbiny , może jej troszkę ulżysz ale za to T dłużej będzie "schodzić" z obrotów ( trzeba będzie troszkę dłużej czekać przy wyłączaniu silnika ) ... według mnie T bardziej dostanie po pupie ... tyle od mnie :wink4:

Bodajże Bakuś robił takie tulejki do której wkręcasz tą sondę i CHECK się nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert też gdzieś przepadł, a jest towar dla niego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wstałem o dziwo ,wczoraj spontanicznie wyszło urodzinowe :drunk: u kumpeli z pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wstałem o dziwo ,wczoraj spontanicznie wyszło urodzinowe :drunk: u kumpeli z pracy .

:hi: :hi: Ty jeszcze masz 2 promile :wink4::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty :no: ,grzecznie przed 1 poszedłem nyny :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: tylko nie pamientasz z kim spałeś :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spałem u siebie chłopie :cool1: ,kumpel mnie przywiózł :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:59_________________________________________________ja tyle nie piję by się koło cudzej budzić :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Synki :hi:

Sonda II ( za katem ) nie jest odpowiedzialna za dawkowanie paliwa , to tylko wymysł ekologii ( a dokładniej spełniania normy Euro IV ) , jednakże cały czas będzie świecił się CHECK ENGINE , silnik może wchodzić w "tryb awaryjny" itp. , poza tym będą duże problemy z okresowym przeglądem ( chyba , że masz gdzieś znajomości :cool1: ) smród z wydechu będzie taki , że w oczy będzie szczypać ... według mnie bez sensowny mod ... co do turbiny , może jej troszkę ulżysz ale za to T dłużej będzie "schodzić" z obrotów ( trzeba będzie troszkę dłużej czekać przy wyłączaniu silnika ) ... według mnie T bardziej dostanie po pupie ... tyle od mnie :wink4:

Bodajże Bakuś robił takie tulejki do której wkręcasz tą sondę i CHECK się nie świeci

No dokładnie Robert z tego co mi sie wydaje jest jak piszesz, a zamiast tej tulejki sa gotowe zastawy zamiast kata juz z oddalonym tym miejscem na druga sonde (tak jak pisalem wczesniej :tongue4: )

co do przegladu to nie wiem jak to jest ale kilku kumpli w ogole nie ma z tym problemu bo nikt spalin nie sprawdza :rolleyes:

poza tym jakby porownac to raczej diesel bedzie mniej ekologoczny niz benzyna :gwizdanie: czy sie myle :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 10:03_________________________________________________

no co Ty :no: ,grzecznie przed 1 poszedłem nyny :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: tylko nie pamientasz z kim spałeś :tongue4:

Andrzej no cos Ty :gwizdanie:

wczoraj tu pisalismy o tym ze Kaska ma zawsze zawsze zawsze racje i nie sadze zeby Artur był w stanie cos takiego zaryzykowac, jego podswiadomosc nawet jak bedzie skrajnie na.j.ebany powie mu jak wrocic do domu :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej no cos Ty :gwizdanie:

wczoraj tu pisalismy o tym ze Kaska ma zawsze zawsze zawsze racje i nie sadze zeby Artur był w stanie cos takiego zaryzykowac, jego podswiadomosc nawet jak bedzie skrajnie na.j.ebany powie mu jak wrocic do domu :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

dobrze prawi :good: ,polać mu :drunk: :drunk: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...