Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

:hi:

:grin: no to pilnuj Matek,pilnuj ....a ja Ci wysłałem wiadomość na prv :wink: To może za dwa tygodnie się wybierzemy bo za tydzień idę na południe do roboty to zaś kaszana :kwasny: i nie pij za dużo :grin:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Koledzy z roku ją przypilnują, Ty się nie martw :decayed::grin:

nie strasz chłopaczyny :grin:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem

czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.

To mogę Ci polecić jednego gościa :wink: zajedź do niego z felą i mu to pokaż ja u niego robiłem moje DOTZ-y i powiem Ci ogień tu masz linka do jego stronki i jest tam kontakt.

AluMetig.pl - Profesjonalne prostowanie i renowacja felg aluminiowych oraz stalowych

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

:hi:

:grin: no to pilnuj Matek,pilnuj ....a ja Ci wysłałem wiadomość na prv :wink: To może za dwa tygodnie się wybierzemy bo za tydzień idę na południe do roboty to zaś kaszana :kwasny: i nie pij za dużo :grin:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Koledzy z roku ją przypilnują, Ty się nie martw :decayed::grin:

nie strasz chłopaczyny :grin:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem

czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.

To mogę Ci polecić jednego gościa :wink: zajedź do niego z felą i mu to pokaż ja u niego robiłem moje DOTZ-y i powiem Ci ogień tu masz linka do jego stronki i jest tam kontakt.

AluMetig.pl - Profesjonalne prostowanie i renowacja felg aluminiowych oraz stalowych

...a jak byś tak czasem się z nim nie dogadał to pisz bo mam jeszcze jednego gościa który robi cuda z felgami także może będę umiał Ci jakoś pomóc :wink: 3maj się

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

...i poniedziałek zaś cza je**ć :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Nissan GT-R odlatuje - Filmy.Redu.pl

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

:hi:

Krzycho ty żyjesz?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

Opublikowano
:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

no to ładnie robisz :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

no to ładnie robisz :)

zdarza się najlepszym :wink:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

:hi::hi:

Opublikowano

hello :hi:

Krzycho Tyś w kadrze je :shock3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
hello :hi:

Krzycho Tyś w kadrze je :shock3:

dopiero 2 zgrupowanie, bardziej testy ale trenerzy są zadowoleni więc mysla że jest OK i do przodu:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.