Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

:hi:

:grin: no to pilnuj Matek,pilnuj ....a ja Ci wysłałem wiadomość na prv :wink: To może za dwa tygodnie się wybierzemy bo za tydzień idę na południe do roboty to zaś kaszana :kwasny: i nie pij za dużo :grin:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Koledzy z roku ją przypilnują, Ty się nie martw :decayed::grin:

nie strasz chłopaczyny :grin:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem

czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.

To mogę Ci polecić jednego gościa :wink: zajedź do niego z felą i mu to pokaż ja u niego robiłem moje DOTZ-y i powiem Ci ogień tu masz linka do jego stronki i jest tam kontakt.

AluMetig.pl - Profesjonalne prostowanie i renowacja felg aluminiowych oraz stalowych

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

:hi:

:grin: no to pilnuj Matek,pilnuj ....a ja Ci wysłałem wiadomość na prv :wink: To może za dwa tygodnie się wybierzemy bo za tydzień idę na południe do roboty to zaś kaszana :kwasny: i nie pij za dużo :grin:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Koledzy z roku ją przypilnują, Ty się nie martw :decayed::grin:

nie strasz chłopaczyny :grin:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem

czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.

To mogę Ci polecić jednego gościa :wink: zajedź do niego z felą i mu to pokaż ja u niego robiłem moje DOTZ-y i powiem Ci ogień tu masz linka do jego stronki i jest tam kontakt.

AluMetig.pl - Profesjonalne prostowanie i renowacja felg aluminiowych oraz stalowych

...a jak byś tak czasem się z nim nie dogadał to pisz bo mam jeszcze jednego gościa który robi cuda z felgami także może będę umiał Ci jakoś pomóc :wink: 3maj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

...i poniedziałek zaś cza je**ć :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Nissan GT-R odlatuje - Filmy.Redu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

no to ładnie robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krzycho ty żyjesz?

ciężko bo ciężko ale ja

byłem na zgrupowaniu kadry i turnieju w Piasecznie przez prawie tydz.

wracając skończyły mi się heble :decayed:

no to ładnie robisz :)

zdarza się najlepszym :wink:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :hi:

Krzycho Tyś w kadrze je :shock3:

dopiero 2 zgrupowanie, bardziej testy ale trenerzy są zadowoleni więc mysla że jest OK i do przodu:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...