Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

helloł Synki :hi:

:hi:

w niedziele po południu mieliśmy z rodzinką trochę czasu wolnego to wybraliśmy się na spacer do lasu, po 3 godzinach w lesie tak wracaliśmy

http://images41.fotosik.pl/1807/526d171c2714a2b9m.jpg

:shock3: no to ładnie się spacerek udał :wink:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

No to pięknie, a czy wszystkie są jadalne ?:naughty:

no właśnie Arek potwierdź że były jadalne :decayed:

a w ogóle co tam u Wilmy słychać wie ktoś? Dalej w wawie siedzi? Decksa też cos nie widać :doh:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to na ryjek LET'S GO :kox:

Opublikowano
  • Autor
no to na ryjek LET'S GO :kox:

zazdroszczę:thumbup1:

Opublikowano

oj było czego :wink: o 2 w nocy dopiero w domu byłem, Jachimek rozmucił system.. Ale nie on jedyny :grin: Polecam kazdemu na przyszły rok:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

i jak tam panowie?

u mnie od wczoraj biało

ca3796891b343674m.jpg

a jak w Rbk?

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Opublikowano
:hi:

i jak tam panowie?

u mnie od wczoraj biało

http://images44.fotosik.pl/466/ca3796891b343674m.jpg

a jak w Rbk?

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

a jest dobrze ,śnieg jest ,zimówki nie założone :)

2012_10_28_12_05_09.jpg

Opublikowano

:hi:

No właśnie zimówki są ale w garażu :facepalm:

Opublikowano
:hi:

No właśnie zimówki są ale w garażu :facepalm:

:]

Opublikowano
  • Autor

czyli zima was zaskoczyła:decayed:

Opublikowano

blant, jesteś z Orzepowickiej? :decayed:

wkońcu trzy tyg. wolnego od studiów:decayed:

Opublikowano
blant, jesteś z Orzepowickiej? :decayed:

wkońcu trzy tyg. wolnego od studiów:decayed:

mieszkałem na Orzepowickiej ale przeprowadziłem sie bardzo daleko na Kardynała Kominka hahaha

a ty tez jestes z tych okolic ?

Opublikowano

prawie :wink: Reymonta

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Konzept:Euro - Audi A5 Look RS5 2012 on Vimeo

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

:hi:

i jak tam panowie?

u mnie od wczoraj biało

http://images44.fotosik.pl/466/ca3796891b343674m.jpg

a jak w Rbk?

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Miszcz :buahaha:

Opublikowano
prawie :wink: Reymonta

to widziałeś mnie na Orzepowickiej czy jak ,że sie pytasz ? :)

Opublikowano
  • Autor
prawie :wink: Reymonta

to widziałeś mnie na Orzepowickiej czy jak ,że sie pytasz ? :)

wkleiłeś zdjęcie:wink:

panowie nie wiecie czy w dużym Tesco jest jeszcze to stoisko (obok stoiska Cyfrowego Polsatu) z tuszami do drukarek?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

:hi:

No właśnie zimówki są ale w garażu :facepalm:

u mnie to samo a teraz mokro i za zimno żeby zmieniać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.