Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:po paru dniach nieobecności wróciłem z Wysowej-Zdrój :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam panów! słuchajcie uszkodzilem sobie dzisiaj w mojej ,,myszatej'' felgę!! na stacji benzynowej. Przytarlem ją na krawężniku na którym podbudowane są dystrybutory. Nawet nie możecie sobie wyobrazic jak człowiek może sobie spierd.... dzień! A boli nadal! I powiem tyle: czym czlowiek bardziej uważa żeby czegoś nie uszkodzic tym bardziej jest narazony na uszkodzenie:) a więc teraz poszukuje 1 lub 2 felgi ''OZ'' Palladio 17''

Może ktoś z was ma lub zna kogoś kto by mial??

oz_palladio.jpg

<br /><br />

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dobry :hi:

spam nadrobiony :decayed:

:grin:

Opublikowano

:hi:

hahahahah

Opublikowano
Witam panów! słuchajcie uszkodzilem sobie dzisiaj w mojej ,,myszatej'' felgę!! na stacji benzynowej. Przytarlem ją na krawężniku na którym podbudowane są dystrybutory. Nawet nie możecie sobie wyobrazic jak człowiek może sobie spierd.... dzień! A boli nadal! I powiem tyle: czym czlowiek bardziej uważa żeby czegoś nie uszkodzic tym bardziej jest narazony na uszkodzenie:) a więc teraz poszukuje 1 lub 2 felgi ''OZ'' Palladio 17''

Może ktoś z was ma lub zna kogoś kto by mial??

http://s7.postimage.org/5cwahkv9z/oz_palladio.jpg

<br /><br />

Siemka :wink: a nie chciał byś jej zreperować ??

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

:hi:Wybieracie się synki do Katowic na wystawę :naughty: ?

https://www.facebook.com/events/355847324500806/?ref=nf

Opublikowano

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

:hi:Wybieracie się synki do Katowic na wystawę :naughty: ?

https://www.facebook.com/events/355847324500806/?ref=nf

studia :facepalm:a do gliwic jutro sie ktos moze wybiera?

Opublikowano

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

:hi:Wybieracie się synki do Katowic na wystawę :naughty: ?

https://www.facebook.com/events/355847324500806/?ref=nf

studia :facepalm:a do gliwic jutro sie ktos moze wybiera?

ajjj...szkoda :kwasny: a co jest spocik w Gliwicach ??szło by jechać :tongue4:

Opublikowano

ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Opublikowano
ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

grubo :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

hahahahah

Daniel jo Cie prosza :facepalm:

grubo :polew:

No nie następny Iphonidiota :doh:

Opublikowano

wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Opublikowano
wlasnie z grzybow wróciłem :kox: I LOVE IT :kox:

Dejmien ja jednak nie jade do tych gliwic.. choć i tak będę dziś w Gliwicach ale innym celu, no i nie autem % :decayed: Musze mojej przypilnowac bo dzis studia zaczyna :grin:

Koledzy z roku ją przypilnują, Ty się nie martw :decayed::grin:

Opublikowano
:thumbdown::eusathink: w sumie to samych pedałów tam widziałem, ale cicha woda brzegi rwie.. nie strasz mnie bo ja takie cos za bardzo na powaznie biore :wink:
Opublikowano
:thumbdown::eusathink: w sumie to samych pedałów tam widziałem, ale cicha woda brzegi rwie.. nie strasz mnie bo ja takie cos za bardzo na powaznie biore :wink:

To tym bardziej nie jedz bo może coś Ci się stać :grin::decayed:

Opublikowano

spoko, jeszcze sie na spota do Gliwic wkrece :decayed: Miłego dnia:wink:

Opublikowano
ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz??

bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica

do Dejmiena.

Oj będzie ciężko :kwasny: chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę :wink: pozdro

Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem

czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.