Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

i zaś temat oleju.....

możecie podrzucić jakieś linki do artykułów z badaniami laboratoryjnymi w których to wynika że te "wasze" oleje są takie superbombaochach albo chociaż jakieś linki w których badają te kiepskie oleje?

Robert skoro z taką dbałością dobierasz olej do swojego samochodu to czy o powietrze zasysane przez filtr do mieszanki paliwowej też tak dbasz? wiesz że śląskie powietrze nie jest za czyste, masz dołożony jakiś dodatkowy filtr aby skutecznie wyczyścić powietrze?

a na jakim oleju (zanim ty zostałeś właścicielem) jeździł twój samochód?

mógłbym tak w nieskączoność....:polew:

Opublikowano

Temat rzeka, ale warto nalać dobrego oleju. :wink:

Robert mo pończocha na wlocie powietrza :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Temat rzeka, ale warto nalać dobrego oleju. :wink:

dokładnie temat rzeka...... a co do słowa "dobrego", dla każdego co innego jest dobrego więc.......:wink:

Opublikowano

:hi:

i zaś temat oleju.....

Robert skoro z taką dbałością dobierasz olej do swojego samochodu to czy o powietrze zasysane przez filtr do mieszanki paliwowej też tak dbasz? wiesz że śląskie powietrze nie jest za czyste, masz dołożony jakiś dodatkowy filtr aby skutecznie wyczyścić powietrze?

a na jakim oleju (zanim ty zostałeś właścicielem) jeździł twój samochód?

A co ma piernik do wiatraka ? :eusathink:

A co do oleju na jakim jeździł zanim go kupiłem to najpierw był to CASTROL SLX LONGLIFE II 0W-30 , a następne wymiany były już na CASTROL SLX LONGLIFE III 5W-30 :wink:

Ja nie stosuję LL :wink: CASTROL to dobry olej pod warunkiem , że nie kupisz go m.in. w PL

i zaś temat oleju.....

możecie podrzucić jakieś linki do artykułów z badaniami laboratoryjnymi w których to wynika że te "wasze" oleje są takie superbombaochach albo chociaż jakieś linki w których badają te kiepskie oleje?

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

Opublikowano

Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?

Opublikowano
:hi:

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

:hi:

Robert to i tak pierdolenie kotka za pomocą młotka, dyskusja nad wyższością świąt.

Ja do mojej Fabii lałem Lotos semisyntetic i na 96 tysi przebiegu nigdy nic nie dolewałem, a olej kupowałem w Realu i Makro :wink:a silnik chodził jak lala.

Tera to se naleje syntetyka 5w-40 bo nie chcę longlife 5w-30.

Motula nie kupię bo przechwalony,nawet do motora go nie kupię bo 2 kumpli sprzęgła spaprało.

Kupię se chyba Schella, wg. mnie bardzo dobre oleje.

Aaa a TopTec to olej hydrocrackowany :whistling:

Opublikowano

Górecki w wodzisławiu koło McDonalda ja cały czas biorę tam części sklep prowadzi mój kolega więc zawsze dobre ceny dostaje :wink: . Jak będziesz coś potrzebował to powiesz, że sie znamy i może policzy taniej :wink:

Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?
Opublikowano
  • Autor

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

a są tam linki do jakiś testów?

takie gadanie ja polecam to, a ja to, to mogą sobie...... Wiesiek to dobrze określił

Robert to i tak pierdolenie kotka za pomocą młotka, dyskusja nad wyższością świąt.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

...

Aaa a TopTec to olej hydrocrackowany :whistling:

...

Nie ma oleju full syntetycznego spełniajacego normę do PD :wink:

Opublikowano

Nieważne co, ważne żeby by smarowało :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?

ja wahacze wymieniam na ori audi/regenerowane koleś jest z rydułtów zrobiłem już 5kkm i jest ok

pw napisz mi podesle namiary

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

oleje filtry u dzika z forum

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.