Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Arek tylko nie mów żeś coś takiego kupił :facepalm:

jo ni, fater:whistling:

ja kupiłem kolejny gwint, felgi i opony na ten sezon, a miałem sprzedawać auto:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jo ni, fater:whistling:

Wiedziałeś że miałem takie auto, trza było zapytać to bym Ci poopowiadał co i jak. :kwasny:

Opublikowano

Nie przesadzajcie koledzy z tymi olejami.....mój AWX i bratowe 3.0 Tdi jeździ na Mobilowym ESP i jest dobrze, a za miesiąc bedzie trzecia wymiana na tych olejach

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

jo ni, fater:whistling:

Wiedziałeś że miałem takie auto, trza było zapytać to bym Ci poopowiadał co i jak. :kwasny:

fater mi dzień przed odbiorem powiedział że jedzie po Mazde:decayed:

Nie przesadzajcie koledzy z tymi olejami.....mój AWX i bratowe 3.0 Tdi jeździ na Mobilowym ESP i jest dobrze, a za miesiąc bedzie trzecia wymiana na tych olejach

:thumbup1:

mam to samo zdanie ale lepiej na głos o tym nie mówić :decayed:

Opublikowano

fater mi dzień przed odbiorem powiedział że jedzie po Mazde:decayed:

No to mogę powiedzieć gdzie trza zajrzeć do tego traktora. :decayed:

Z Audi na Mazdę to desperacka decyzja, ja na VW a już mnie serce boli.:whistling:

Opublikowano
  • Autor
No to mogę powiedzieć gdzie trza zajrzeć do tego traktora. :decayed:

Z Audi na Mazdę to desperacka decyzja, ja na VW a już mnie serce boli.:whistling:

motoryzacja nie kręci się tylko wokół Audi:wink:

co do Mazdy będziemy w kontakcie:thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

motoryzacja nie kręci się tylko wokół Audi:wink:

co do Mazdy będziemy w kontakcie:thumbup1:

:hi:

A wydawało mi się że się kręci :decayed: i chyba tak jest bo to jedne z najlepszych samochodów, co do Maździochy no problem.:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Wiesiek moje i bez MOTULa sobie radzi :wink:

Coś mu teraz zapodoł ? :whistling: LQMO :naughty:

Nie :wink: z molibdenem jakoś mam stracha ( jakby nie było nie posiada aprobat od żadnego producenta , jakbym potrzebował aprobaty 505.00 albo 502.00 to może i bym zaryzykował ale z 505.01 i PD w moim traktorze troszkę mam stracha ) , chociaż wg. mnie to b.dobry olej ale do trochę zajechanych już parchów ... wg. mnie jak najbardziej nada się do starszych traktorów które bez problemu dają rady nawet na oleju z nadmorskich smażalni :kox:

Drugi raz TOP TEC'a :wink: ... i wg. mnie jest lepiej niż na "wspaniałym" MOTUL'u ( który jest jak najbardziej dobrym olejem ale jednak troszkę przereklamowanym ) :wink:

Opublikowano

A jedna LiquiMoly :wink:

Opublikowano
A jedna LiquiMoly :wink:

A jak :wink:

B.dobry olej :wink: Jak co to Tom ma nawet w dobrych cenach :wink:

Opublikowano

No, do nowego pójdzie coś konkretnego, myślałem nad Millersem.

Olej chyba dam se przywieźć z DE:wink:

Millers Oils XFS 5W-40 5L sklep-oleje.pl

Opublikowano
No, do nowego pójdzie coś konkretnego, myślałem nad Millersem.

Olej chyba dam se przywieźć z DE:wink:

Millers Oils XFS 5W-40 5L sklep-oleje.pl

jo jeżdża na miillersie polecam :)

Opublikowano

A gdzie kupujesz ?

Opublikowano

u dzika tylko , bdb ceny i sprawdzony koleś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.