Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

i zaś temat oleju.....

możecie podrzucić jakieś linki do artykułów z badaniami laboratoryjnymi w których to wynika że te "wasze" oleje są takie superbombaochach albo chociaż jakieś linki w których badają te kiepskie oleje?

Robert skoro z taką dbałością dobierasz olej do swojego samochodu to czy o powietrze zasysane przez filtr do mieszanki paliwowej też tak dbasz? wiesz że śląskie powietrze nie jest za czyste, masz dołożony jakiś dodatkowy filtr aby skutecznie wyczyścić powietrze?

a na jakim oleju (zanim ty zostałeś właścicielem) jeździł twój samochód?

mógłbym tak w nieskączoność....:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka, ale warto nalać dobrego oleju. :wink:

Robert mo pończocha na wlocie powietrza :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka, ale warto nalać dobrego oleju. :wink:

dokładnie temat rzeka...... a co do słowa "dobrego", dla każdego co innego jest dobrego więc.......:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i zaś temat oleju.....

Robert skoro z taką dbałością dobierasz olej do swojego samochodu to czy o powietrze zasysane przez filtr do mieszanki paliwowej też tak dbasz? wiesz że śląskie powietrze nie jest za czyste, masz dołożony jakiś dodatkowy filtr aby skutecznie wyczyścić powietrze?

a na jakim oleju (zanim ty zostałeś właścicielem) jeździł twój samochód?

A co ma piernik do wiatraka ? :eusathink:

A co do oleju na jakim jeździł zanim go kupiłem to najpierw był to CASTROL SLX LONGLIFE II 0W-30 , a następne wymiany były już na CASTROL SLX LONGLIFE III 5W-30 :wink:

Ja nie stosuję LL :wink: CASTROL to dobry olej pod warunkiem , że nie kupisz go m.in. w PL

i zaś temat oleju.....

możecie podrzucić jakieś linki do artykułów z badaniami laboratoryjnymi w których to wynika że te "wasze" oleje są takie superbombaochach albo chociaż jakieś linki w których badają te kiepskie oleje?

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

:hi:

Robert to i tak pierdolenie kotka za pomocą młotka, dyskusja nad wyższością świąt.

Ja do mojej Fabii lałem Lotos semisyntetic i na 96 tysi przebiegu nigdy nic nie dolewałem, a olej kupowałem w Realu i Makro :wink:a silnik chodził jak lala.

Tera to se naleje syntetyka 5w-40 bo nie chcę longlife 5w-30.

Motula nie kupię bo przechwalony,nawet do motora go nie kupię bo 2 kumpli sprzęgła spaprało.

Kupię se chyba Schella, wg. mnie bardzo dobre oleje.

Aaa a TopTec to olej hydrocrackowany :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górecki w wodzisławiu koło McDonalda ja cały czas biorę tam części sklep prowadzi mój kolega więc zawsze dobre ceny dostaje :wink: . Jak będziesz coś potrzebował to powiesz, że sie znamy i może policzy taniej :wink:

Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... :wink:

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum

a są tam linki do jakiś testów?

takie gadanie ja polecam to, a ja to, to mogą sobie...... Wiesiek to dobrze określił

Robert to i tak pierdolenie kotka za pomocą młotka, dyskusja nad wyższością świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

...

Aaa a TopTec to olej hydrocrackowany :whistling:

...

Nie ma oleju full syntetycznego spełniajacego normę do PD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?

ja wahacze wymieniam na ori audi/regenerowane koleś jest z rydułtów zrobiłem już 5kkm i jest ok

pw napisz mi podesle namiary

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

oleje filtry u dzika z forum

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...