Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

a Ty co za jeden nieznam Cie :kwasny: niewypowiadaj się :decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

:wink::wink:

Opublikowano
siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

Uhuhu synek 10w30 na lato z twoim pałowaniem, no no widzę że nie czytasz o właściwościach oleju i zakresu temperatur pracy.

Opublikowano

:hi:dobry

Zna ktoś jakiś dobry serwis klimatyzacji na Rybniku lub okolicach ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:dobry

Zna ktoś jakiś dobry serwis klimatyzacji na Rybniku lub okolicach ?

Ja mogę polecić Bednarczyka z Mszanej, ale sądze, że będziesz miał kogoś bliżej, a dlaczego reszta z Rybnika się nie wypowiada nie wiem......zapewne jeszcze trzezwieją :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Beret synki :hi:

Opublikowano
:hi:dobry

Zna ktoś jakiś dobry serwis klimatyzacji na Rybniku lub okolicach ?

Ja mogę polecić Bednarczyka z Mszanej, ale sądze, że będziesz miał kogoś bliżej, a dlaczego reszta z Rybnika się nie wypowiada nie wiem......zapewne jeszcze trzezwieją :decayed:

:hi: siemka

...a widzisz a ja w Mszanej robia to będzie po drodze :wink: dzięki :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Nie żeby specjalnie :grin:

859232_612228862137325_826837037_o.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.