Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Krzychu ale Robertowi chodzi o letnie, a chyba bydzie zapierdaloł bo szuko super gum :whistling::naughty:

nima lipy :decayed:

Robert do twej/ Marzeny :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:jazdy myśla co nie kupisz z markowych bydzie ok :wink::decayed:

alle jo se nieznoom wiec ...... :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

91

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert do twej/ Marzeny :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:jazdy myśla co nie kupisz z markowych bydzie ok :wink::decayed:

Nie kapuja :eusathink:

Opublikowano

helloł :hi:

Jak można kibicować Barcelonie..

można :decayed:

Ale mocie wyjebane :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ?

pirelli pzero rosso

conti sc5

michelin ps3

good. optigrip

good. efficente

good. f1 assim . 2

Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?

ja mam 2raz pirelli pzero rosso/nero ale tylko na jednej osi - jestem zadowolony bo na 235/18 nawet przy niewysokim już bieżniku (4-5mm) dalej nieźle trzymają nawet na mokrym :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Robert do twej/ Marzeny :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:jazdy myśla co nie kupisz z markowych bydzie ok :wink::decayed:

Nie kapuja :eusathink:

to co kupisz z wyższej półki będziecie mieć OK do jazdy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Robert nośność 91 to 615 kg, a 94 to 670 kg. jaką masz dopuszczalną mase w dowodzie wpisaną?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Robert nośność 91 to 615 kg, a 94 to 670 kg. jaką masz dopuszczalną mase w dowodzie wpisaną?

Wziąłem 91 wystarczy :wink:

Masa własna to 1535 kg a dopuszczalna masa całkowita to 2010 kg

615 x 4 = 2460 kg :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Robert nośność 91 to 615 kg, a 94 to 670 kg. jaką masz dopuszczalną mase w dowodzie wpisaną?

Wziąłem 91 wystarczy :wink:

Masa własna to 1535 kg a dopuszczalna masa całkowita to 2010 kg

615 x 4 = 2460 kg :wink:

a gumę jaką ?

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wiesiek jak robisz w tym tyg.?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

a gumę jaką ?

Michały :wink: bo mają fajną nazwę - PS3 :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

a gumę jaką ?

Michały :wink: bo mają fajną nazwę - PS3 :decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart?
Opublikowano
:hi:
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart?

kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym :kwasny:

zadzwonia po poledniu to podjada dzieki :hi:

W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* :decayed:

miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000 :wink:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Wiesiek jak robisz w tym tyg.?

Wolne mam :naughty:

:hi:
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart?

kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym :kwasny:

zadzwonia po poledniu to podjada dzieki :hi:

W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* :decayed:

miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000 :wink:

Nie wkurwiaj mnie dalej, teraz sie za sprzedaż zabrał :facepalm: jak se pomyślę ile kasy by mi zostało :facepalm::whistling:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.