Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

:hi:
:hi:

Wiesiek jak robisz w tym tyg.?

Wolne mam :naughty:

:hi:
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart?

kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym :kwasny:

zadzwonia po poledniu to podjada dzieki :hi:

W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* :decayed:

miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000 :wink:

Nie wkurwiaj mnie dalej, teraz sie za sprzedaż zabrał :facepalm: jak se pomyślę ile kasy by mi zostało :facepalm::whistling:

ale byś miał starą furę a nie nówkę 2011 :decayed:

Opublikowano
:hi:

ale byś miał starą furę a nie nówkę 2011 :decayed:

Co prawda to mi do twojej tylko nazwy brakuje ,zamiast VW powinno być OOOO:whistling: a tak to wszechno tam mam.:wink: a i silniczek słabszy:naughty:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego dla wszystkich kobiet :kwiatek:

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego naj dla Pań :sexinbed:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

dobry den

Opublikowano

Witom :)

Opublikowano

No i OOOO pojechało wczoraj w siną dal:facepalm:, mam nadzieję że będzie służyć tak jak mnie :wink:

Opublikowano

Nawet wujek Adaś do Play'a przechodzi a ja zerwałem z nimi umowę :facepalm::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no i do BT bede sam jechał hyhy z kim można sie przybrać :)

Opublikowano

Nawet wujek Adaś do Play'a przechodzi a ja zerwałem z nimi umowę :facepalm::decayed:

:hi:

No to masz problem:whistling:

Opublikowano
No i OOOO pojechało wczoraj w siną dal:facepalm:, mam nadzieję że będzie służyć tak jak mnie :wink:

Nie martw się u mnie audi będzie miała dobrze powiem ze tylko moja wcześniejsza b4 dorównywała stanem dla tej audi blacha w oryginale przebieg tez niunia dostała nowe filtry cala sobotę siedziałem przy niej rozrząd wymieniłem pompa wody była jeszcze z 99r nie ciekła ale już było słychać łożysko jeszcze zrobić wyciek pod miska olejowa bo delikatnie się poci i będzie super a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała

Sory za OT ale musiałem

Dzięki Wiesiek uczciwy facet z Ciebie 630km jechałem po te auto i nie żałuje 5.2l/100km spaliła :)

Ps. Jak tankowałem na stacji w Rybniku to dla Twego kolegi aż łezka w oku się zakręciła jak zobaczył że Audi odjeżdża

Opublikowano

:hi:

... a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała ...

I tu właśnie widać różnice między "dobrymi" olejami a tymi np. z Biedronki czy Lidl'a ( ktoś niedawno się tu "sprzeczał" właśnie w sprawach wyższości oleju powiedzmy z górnej półki a tego z w.w sklepów ) :wink:

Druga sprawa to regularna jego wymiana , a Wiesiek tak czynił ( Motul zrobił resztę ) :wink:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

:hi:

no i do BT bede sam jechał hyhy z kim można sie przybrać :)

Możesz z nami ale jak wiesz jedziemy wcześniej :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
... a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała ...

I tu właśnie widać różnice między "dobrymi" olejami a tymi np. z Biedronki czy Lidl'a

teraz tylko poczekać co Wiesiek napisze, czyli jakie oleje były lane i ile km nią zrobił i czy używał jakiś MotoDoktorów:wink:

Opublikowano

:hi:

I zaś do roboty :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.