Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia :)

no ja rozumiem tym bardziej że to ktoś z Twojej roboty prawdopodobnie :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

wczoraj wpadł na spota do Żor - mieszka w Rybniku :kox: fura jest po prostu koks do kwadratu niesamowita niesamowitość:decayed:

także dobrz byłoby pomyśleć już nad jakimś spotem bo pogoda coraz częściej dopisuje :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia :)

no ja rozumiem tym bardziej że to ktoś z Twojej roboty prawdopodobnie :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

wczoraj wpadł na spota do Żor - mieszka w Rybniku :kox: fura jest po prostu koks do kwadratu niesamowita niesamowitość:decayed:

także dobrz byłoby pomyśleć już nad jakimś spotem bo pogoda coraz częściej dopisuje :wink:

no napewno jest z roboty i właśnie o to mi chodzi żeby sie dowiedziec kto to jest i wtedy juz jest przegrany na kopalni

a co do spota to możemy sie ugadać w niedziele bo podobno ma byc fajna pogoda i zrobiło by się jakiegos grilla czy ognicho to juz potem kwestia gustu :P

to jak w niedziele wszystkim pasuje ?!

Opublikowano

witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

Opublikowano

mi w niedzielę pasuje jeśli będzie pogoda :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a ja już w DE

mam pisać w pierwszym poście że spot jest w tą niedziele?

a co jest wogóle z forum że znikają obrazki z podpisów i w naszym pierwszym poście:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

ciekawe kto to?:whistling:

Opublikowano
mi w niedzielę pasuje jeśli będzie pogoda :wink:

no to już jest nas dwóch :P

Opublikowano
:hi:

a ja już w DE

mam pisać w pierwszym poście że spot jest w tą niedziele?

a co jest wogóle z forum że znikają obrazki z podpisów i w naszym pierwszym poście:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

ciekawe kto to?:whistling:

:hi:

Znikają bo te forum do nadal jest zjebane po przeprowadzce :facepalm:

No kto to, zaś twój kumpel :whistling:

Opublikowano
witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

chodzi Ci o książkę czy przywóz ?

Opublikowano

:hi:

Paplok, szkoda ze predzej nie dałes znać, mój bym Ci oddał:wink: a teraz juz po ptokach

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Ja na 99% też bym się pisał na jutro :whistling:

Opublikowano
witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

chodzi Ci o książkę czy przywóz ?

witam chodzi mi o ksiazeczke

Opublikowano
witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

chodzi Ci o książkę czy przywóz ?

witam chodzi mi o ksiazeczke

postaram się coś dowiedzieć na ten temat...

Opublikowano

:hi:

to co o której? mi by może bardziej 18 pasowała :tongue:

Opublikowano

:hi:

Pieczecie coś czy yno pogaduchy ? no i o której i gdzie ?

Opublikowano

Chłopaki mam gorącą prośbę czy ktoś z was miał by chwile czasu żeby podjechać do mnie do domu z komputerem i zdiagnozować moją brykę? Wczoraj coś chyba rozerwało przy turbo no i dosyć ostro szarpie mi budą na jałowym. Jak by ktoś miał czas bardzo bym był wdzięczny. Mogę zaoferować dobre piwo, flaszkę lub kasę jak kto woli.

Proszę o pomoc:( Podaje tel 502 443 604

Opublikowano

to jak synki?

bo nikt nic nie pisze? o 18 kolo neste na parkingu tesco?

pasuje? :naughty:

Opublikowano

Podjada obejrzeć furacza. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja nie dam rady.....

Opublikowano

Podziękowania dla Seves'a :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.