Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Nie siedzi. Rodzina mi sie zjechala i poswiecam im wiekszosc czasu a pracujw na 17.30 i nie ma jak.. dzis po poludniu wyjezdzaja wiec jutro rano montuje :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek jak masz dokładke jeszcze luzem to poczekaj z nią jeszcze, przypasowałbym ją do swojego zderzaka i zobaczyłbym jak to wygląda:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam moje autko - a4 3.0tdi sedan, czarny itd. stan bdb.

Chętnych proszę o kontakt ale nie telefoniczny (ew. sms) bo dziś wyjeżdzam do Anglii - jadę moim autem więc furka będzie do obejrzenia po powrocie.

Cena 45tys

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves jo już myśloł żeś sie do sosnowca wykludziył, a ty daliś je u nas.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek jak masz dokładke jeszcze luzem to poczekaj z nią jeszcze, przypasowałbym ją do swojego zderzaka i zobaczyłbym jak to wygląda:decayed:

kiedy bedziesz w PL? Jak jutro nie pojde do roboty to jutro ją wrzucam na auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves co teraz przywozisz z UK?

Matek będę od 3-go

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2014 at 14:34 ----------

panowie interesuje kogoś praca za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nic nie przywoze, kupilem krajowego ;-) akcyza za sprowadzone nawet z uk by mnie zabila :decayed:

Po prostu pojechalismy z rodzinka do siostry a ze lubie jezdzic i wychodzi to tylko troche drozej niz samolot to kolejny raz polecielismy furka :decayed:

Co do spota to postaram sie zjawic oczywiscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robo :facepalm: Arek napisz mi szczegoly tej roboty, nie dla mnie co prawda ale noo.. PW. :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves jeszcze raz gratulacje nowej furki :wink:

co kupił? :decayed: RS4 B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratki Seves !!!!

wpadnij na spota to oblukamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie wpadne oczywiscie ale to nic wielkiego, wyglada prawie tak samo jak obecne tylko ma chromy ktore trzebabedzie pomalowac na czarno:decayed: i szyberdach ktorego akurat wolalbym nie miec bo niepotrzebnie wozic te zbedne kg a i na cwiartke bedzie wolniejszy :grin:

Cos co mnie urzeklo najbardziej to dzwiek i pomimo ze 3.0tdi brzmi niezle to rs bije ja na kolana nawet w cywilnym mode hehe bo na S to brzmi doslownie jak grzmot hehe :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche ponaciagany pod publike ten film ale kilka scen bym zostawil bo faktycznie jak debile niektorzy jezdza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie wpadne oczywiscie ale to nic wielkiego, wyglada prawie tak samo jak obecne tylko ma chromy ktore trzebabedzie pomalowac na czarno:decayed: i szyberdach ktorego akurat wolalbym nie miec bo niepotrzebnie wozic te zbedne kg a i na cwiartke bedzie wolniejszy :grin:

Cos co mnie urzeklo najbardziej to dzwiek i pomimo ze 3.0tdi brzmi niezle to rs bije ja na kolana nawet w cywilnym mode hehe bo na S to brzmi doslownie jak grzmot hehe :slina:

wkońcu to V8, a nie V6.

ja pamiętam do dziś gdy pierwszy raz przejechał się S4 B6 kuzyna, na plecach za każdym razem miałem ciary gdy dotknąłem pedału gazu.

nawet i w Rybniku jeżdżą jak debil# :facepalm:

wkońcu zaczynają to nagrywać, kilka takich sytuacji jak z filmiku widziałem na żywo i to właśnie w Rybniku. aż się boje co będzie jak będę na urlopie..... za każdym razem mam jakieś "niespodzianki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves graty sprzęciora :naughty:

Musze sobie kupić dwie kamerki jedną do auta, a drugą na moto to dopiero są przeżycia.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...