Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wiesiek ty masz w swojej Dżecie Bluetooth?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Nie nie mam.

Opublikowano

Kpl. LMO u Dzika 1900 zł. , RTS 1080 zł. , chyba wezmę tego drugiego. Co myślicie o zapodaniu jeszcze Eibach Pro Kit -30 mm

Opublikowano

Nie.. Zwariowałeś? Nie obniżaj...już minęły te czasy jak się fury obniżało ..daj spokój :facepalm: ...gdzie takie głupoty wyczytałeś?

Opublikowano

Kpl. LMO u Dzika 1900 zł. , RTS 1080 zł. , chyba wezmę tego drugiego. Co myślicie o zapodaniu jeszcze Eibach Pro Kit -30 mm

Z sprężynami obniżającymi to nie taka prosta sprawa przynajmniej nie dla amorów które mają swój optymalny zakres pracy chyba że masz w planach zmienić całość

Opublikowano

Nie.. Zwariowałeś? Nie obniżaj...już minęły te czasy jak się fury obniżało ..daj spokój :facepalm: ...gdzie takie głupoty wyczytałeś?

:dziura:

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Nie.. Zwariowałeś? Nie obniżaj...już minęły te czasy jak się fury obniżało ..daj spokój :facepalm: ...gdzie takie głupoty wyczytałeś?

:dziura:

kładź Pan 1ba :D

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o zapodaniu jeszcze Eibach Pro Kit -30 mm

nie zastanawiaj się, zapodawaj.

Nie.. Zwariowałeś? Nie obniżaj...już minęły te czasy jak się fury obniżało ..daj spokój :facepalm: ...gdzie takie głupoty wyczytałeś?

nie wkręcaj Roberta bo jeszcze w te słowa uwierzy :decayed:

Z sprężynami obniżającymi to nie taka prosta sprawa przynajmniej nie dla amorów które mają swój optymalny zakres pracy chyba że masz w planach zmienić całość

kolego proszę cię.... gdzie się tego naczytałeś? nie wierz we wszystko co na internecie pisze :wink:

sprężyny Eibach bardzo dobrze współpracują z oryginalnymi amorkami!

Aha, i żeby nie było.... nie denerwować mnie bo....

a4_klub.jpg

Edytowane przez A-rek

Opublikowano

:grin:

Tyś jest pieron :)

Opublikowano

Kpl. LMO u Dzika 1900 zł. , RTS 1080 zł. , chyba wezmę tego drugiego. Co myślicie o zapodaniu jeszcze Eibach Pro Kit -30 mm

Z sprężynami obniżającymi to nie taka prosta sprawa przynajmniej nie dla amorów które mają swój optymalny zakres pracy chyba że masz w planach zmienić całość
Serio? Ja jeżdżę juz od 4 lat na takim zestawie, wytłumaczysz mi jak to możliwe? :)

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Kpl. LMO u Dzika 1900 zł. , RTS 1080 zł. , chyba wezmę tego drugiego. Co myślicie o zapodaniu jeszcze Eibach Pro Kit -30 mm

Z sprężynami obniżającymi to nie taka prosta sprawa przynajmniej nie dla amorów które mają swój optymalny zakres pracy chyba że masz w planach zmienić całość
Serio? Ja jeżdżę juz od 4 lat na takim zestawie, wytłumaczysz mi jak to możliwe? :)

naciepane z tapatalka

Tak jak wcześniej pisałem amortyzator seryjny taki jaki producent puszcza z fabryki na pierwszy montaż ma swój optymalny zakres pracy. Obniżając zawieszenie sprężyną zmieniasz jego charakterystykę co najczęściej skutkuje dużym skróceniem jego żywotności. Tak to wygląda w teorii możecie się z tym nie zgodzić ale opieram się na tym co produkowaliśmy u nas w fabryce

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wcześniej pisałem amortyzator seryjny taki jaki producent puszcza z fabryki na pierwszy montaż ma swój optymalny zakres pracy. Obniżając zawieszenie sprężyną zmieniasz jego charakterystykę co najczęściej skutkuje dużym skróceniem jego żywotności. Tak to wygląda w teorii możecie się z tym nie zgodzić ale opieram się na tym co produkowaliśmy u nas w fabryce

zaznaczyłem najważniejszą część twojej wypowiedzi :wink:

a wiesz, że teoria różni się od praktyki prawda? :)

Opublikowano

:hi:

Rejmen, koniec używek, STOP DOPALACZOM !!!

Kuźwa daj adres ,na stare lata se j*bne.

A myślałem że OOOO jeżdżą ludzie z ................ pomijając mnie :banan:

Amortyzator tak samo pracuje w całym swoim zakresie działania ,patrz tłumienia.

I czy to będzie na samej górze jego konstrukcji czy na samym dole ma mieć te same parametry.

Wiecie co zj***ł bym sie tak jak za starych lat z kumplami :kox:

Edytowane przez wiesiek3d

Opublikowano

Wiecie co zj***ł bym sie tak jak za starych lat z kumplami :kox:

data i godzina :D

i spot ogarnięty ...a co potem to może kto zapamięta :D

Opublikowano

:hi: znacie kogoś kto ogarnia liczniki? Wyświetlacz itp.

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

:hi: znacie kogoś kto ogarnia liczniki? Wyświetlacz itp.

Wysłane z mojego LG-D620

w Zorach jest firma, napisze Ci jutro esa bo nie bede Ciebie i Aurelki budził po nocy :P

Opublikowano
  • Autor

Wiecie co zj***ł bym sie tak jak za starych lat z kumplami :kox:

data i godzina :D

i spot ogarnięty ...a co potem to może kto zapamięta :D

ja też chcę :cry:

Opublikowano

Zjedź na kilka dni do Pl i się ogarnie ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ja fisa robilem w zorach jak dobrze pamietam. Zalezy co chcesz robic

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.