Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

Aha :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

to coś z serii transformers'ów :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

może by się kiedy znowu trza było spotkać w ekipie i byśmy se na wieczór zaśpiewali ..."szła dzieweczka do laseczka..." :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

OOOoooooooooo nie ja zapisuję się do Gorzyc :gwizdanie:

Opublikowano

peerblock tak i bedzie Ci sie uruchamial z kompem

comodo firewall tez - chyba ze uzywasz innego to nie

spybot - tak raz w miesiacu wystarczy przeskanowac

antywirus wg uznania

masz XP czy 7 ?

XP

Opublikowano

spybot ci blokuje www tez co sa zawirusowane itp oraz szuka doubelclick itp, adware,malware itp

Opublikowano

pojedziemy razem ,a co tam ,weźniemy se tylko na drogę by nie brakło :cool1:

Opublikowano

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

to coś z serii transformers'ów :decayed::naughty::kox:

autoboty tam są - widzieliscie 3 czesc ta młodo brytyjka :kox::evil::slina:
Opublikowano

spybot ci blokuje www tez co sa zawirusowane itp oraz szuka doubelclick itp, adware,malware itp

Dobra już ten spybot się ściąga :wink4:

Opublikowano

pojedziemy razem ,a co tam ,weźniemy se tylko na drogę by nie brakło :cool1:

Do Gorzyc :?:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:15_________________________________________________

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

to coś z serii transformers'ów :decayed::naughty::kox:

autoboty tam są - widzieliscie 3 czesc ta młodo brytyjka :kox::evil::slina:

Wolę FOX

Opublikowano

peerblock tak i bedzie Ci sie uruchamial z kompem

comodo firewall tez - chyba ze uzywasz innego to nie

spybot - tak raz w miesiacu wystarczy przeskanowac

antywirus wg uznania

masz XP czy 7 ?

XP

to te 3 rzeczy musisz miec firewall i antywirus wg uznania
Opublikowano

pojedziemy razem ,a co tam ,weźniemy se tylko na drogę by nie brakło :cool1:

Do Gorzyc :?:

a jak :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:17_________________________________________________

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

to coś z serii transformers'ów :decayed::naughty::kox:

autoboty tam są - widzieliscie 3 czesc ta młodo brytyjka :kox::evil::slina:

ogień :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

tyn angielski akcent :sexinbed:

Opublikowano

Cię trochę fantazja Krzychu poniosła :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:20_________________________________________________żeś się rozmarzył albo co :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert firewall masz z XP a antywirus Avast, doinstaluj CCleaner i Spybot i na tym koniec i nic więcej.[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:23_________________________________________________

a jak :decayed:

Szok :decayed:

Opublikowano
rosie%20huntington%20whiteley.jpg
Opublikowano

Robert firewall masz z XP a antywirus Avast, doinstaluj CCleaner i Spybot i na tym koniec i nic więcej.

A ten "peerblock" ?

Opublikowano

firewall z xp .......... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

peerblock ci blokuje reklamy,adware,itp

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiesiek a co to jest na tej płycie co my nagrali ? Jak to opisać ?

Opublikowano

Wiesiek a co to jest na tej płycie co my nagrali ? Jak to opisać ?

Nocne eskapady Wieska i Roberta - :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.