Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek co to jest jakiś "McAffe Security Scan Plus" ? Tyś to zainstalował ? Mogę to odinstalować ?

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:02_________________________________________________

Ostatnia szklanka była gwoździem imprezy :kox:

Nooo :sick3:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek co to jest jakiś "McAffe Security Scan Plus" ? Tyś to zainstalował ? Mogę to odinstalować ?

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:02_________________________________________________

Ostatnia szklanka była gwoździem imprezy :kox:

Nooo :sick3:

ja odinstaluj to se instaluje wraz z flash playerem
Opublikowano

I co jest lepsze CCleaner czy odkurzacz ? Bo sciągam sobie takie tam potrzebne programy

Opublikowano

Wiesiek co to jest jakiś "McAffe Security Scan Plus" ? Tyś to zainstalował ? Mogę to odinstalować ?

Nie wiem widocznie samo się z jakimś softem zainstalowało ,tak odinstaluj to.

Opublikowano

Dobra już go nie ma :wink4:

Opublikowano

:hi:

Robert zabiłeś mnie ostatnią szklanką.

:hi:

Ja wyglądam dziś jak wypluty bombon :sick3:

dobrze ,że mam silną wolę to nie dałem w siebie wlać nie wiadomo czego :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

CCleaner[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:06_________________________________________________

:hi:

Robert zabiłeś mnie ostatnią szklanką.

:hi:

Ja wyglądam dziś jak wypluty bombon :sick3:

dobrze ,że mam silną wolę to nie dałem w siebie wlać nie wiadomo czego :gwizdanie: :decayed:

Wiadomo czego :cool1:

Opublikowano

ccleaner , spybot 1.6.2, hijack this, peerblock, i comodo firewall

Opublikowano

dobrze ,że mam silną wolę to nie dałem w siebie wlać nie wiadomo czego :gwizdanie: :decayed:

Ta "ostatnia szklanka" to była resztka tego Twojego wynalazku co przywiozłeś

Opublikowano

chodzi mi o ilość :naughty:

Opublikowano

ccleaner , spybot 1.6.2, hijack this, peerblock, i comodo firewall

:mysli:

Wszystko ściągnąć ?

Opublikowano

dobrze ,że mam silną wolę to nie dałem w siebie wlać nie wiadomo czego :gwizdanie: :decayed:

Ta "ostatnia szklanka" to była resztka tego Twojego wynalazku co przywiozłeś

ale nie zaszkodzil nam :wink4:

Opublikowano

ccleaner , spybot 1.6.2, hijack this, peerblock, i comodo firewall

Od hijacka do końca listy nie warto bo zatkasz kompa

Opublikowano

ale nie zaszkodzil nam :wink4:

No tak :wink4:

Opublikowano

ale nie zaszkodzil nam :wink4:

No tak :wink4:

Nam też :przebiegly:

Opublikowano

Ty tak poza tym to Ty chciales we mnie wlac to swoje bo ja swoje wypilem do ostatniej kropli :bicz3:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 13:10_________________________________________________

ale nie zaszkodzil nam :wink4:

No tak :wink4:

Nam też :przebiegly:

tym bardziej mnie to cieszy :decayed:

Opublikowano

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Opublikowano

Czyli Ccleaner i Spybot 1.6.2 ściągnąć ? Co to jest ten spybot ?

Mam odkurzacz , wywalić go ?

Zostaw ,spybot szuka spybotów :decayed:

Opublikowano

może by się kiedy znowu trza było spotkać w ekipie i byśmy se na wieczór zaśpiewali ..."szła dzieweczka do laseczka..." :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

peerblock tak i bedzie Ci sie uruchamial z kompem

comodo firewall tez - chyba ze uzywasz innego to nie

spybot - tak raz w miesiacu wystarczy przeskanowac

antywirus wg uznania

masz XP czy 7 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.