Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

akurat przeglądam allegro i stwierdziłem że czekam z wymianą samochodu jeszcze rok, musze mieć min 30-35 tyś zł bo za tyle stoją auta które mi się podobają

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też myślałem o zmianie na cosik innego ale teraz z tym zbieraniem to nie wiem jak będzie ,sam utrzymując chałupkę :confused4: ,chyba tym moim autkiem trochę pojeżdżę :confused4::cool1:

Opublikowano

też myślałem o zmianie na cosik innego ale teraz z tym zbieraniem to nie wiem jak będzie ,sam utrzymując chałupkę :confused4: ,chyba tym moim autkiem trochę pojeżdżę :confused4::cool1:

wg mnie nie ma sensu zmieniać za dużo $ wpakowałeś by sprzedawać, wtedy jak Ci skrzynia padła miałeś sprzedać
Opublikowano

sie zobaczy jeszcze ,moze zamienie na tico :evil:

Opublikowano

sie zobaczy jeszcze ,moze zamienie na tico :evil:

:evil: bydzie ogień
Opublikowano

pozyjemy ,zobaczymy

:gwizdanie:

Opublikowano

Spadam zagłosować i do kościoła.

Ja właśnie wróciłem :wink4:

Opublikowano

Robert heliki oglądałęś :?:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:14_________________________________________________

głosowaliście już ,na kogo stawialiście ? :naughty::mysli:

Ty a co cie to :tongue4:

Nie było mojej partii :wink4:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:17_________________________________________________

widzę że wczoraj imprezka była :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 16:31_________________________________________________Mervin jak na tym lapku od ciebie utworzyć sobie drugą partycję"D" :?: i co zrobić aby wifi działało :confused4:

Mowa była, jak nie wiesz jak to zrobić to daj spokój bo zmieciesz system, jak co to podjedź :wink4:

Opublikowano

Zadziwiosz mnie wiedzą na temat kompów :evil: :> :>

Opublikowano

Zadziwiosz mnie wiedzą na temat kompów :evil: :> :>

Ja, a o co Ci chodzi :?:

Każdy to robi inaczej i ma inne doswiadczenia :wink4:

Opublikowano

nie obraź się ale swoje lata mosz :gwizdanie: :tongue4:

szacun :notworthy: :notworthy:

niekierzy jak słyszą format to zazwyczaj je "o co chodzi" :cool1:

Opublikowano

Robert heliki oglądałęś :?:

Oglądałem , za***iste :good:

Opublikowano

Robert heliki oglądałęś :?:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:14_________________________________________________

głosowaliście już ,na kogo stawialiście ? :naughty::mysli:

Ty a co cie to :tongue4:

Nie było mojej partii :wink4:

no tak -nie chciało się dupki z fotela wytargac :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:44_________________________________________________

nie obraź się ale swoje lata mosz :gwizdanie: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

że się nie boisz na spoty jeździć jak Wieśkowi tak od serca walisz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie obraź się ale swoje lata mosz :gwizdanie: :tongue4:

szacun :notworthy: :notworthy:

niekierzy jak słyszą format to zazwyczaj je "o co chodzi" :cool1:

Może my sie nie zrozumieli, ja sie formatu nie boję , ale Arek nie wiem czy da radę. :mysli:

Ja bylem głosować ARTURKU i nie na PO tyle mogę powiedzieć[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:50_________________________________________________

że się nie boisz na spoty jeździć jak Wieśkowi tak od serca walisz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie przesadzaj :decayed:

Opublikowano

Artur lepszy od serca niż przez wazelina

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja przez wazeline :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

ja przez wazeline :mysli: :gwizdanie:

ja tam nie wiem :tongue4: :tongue4: czy ty :tongue4: i niechca wiedzieć :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 19:06_________________________________________________ :good: :good:
Opublikowano

Krzysiek za dużo redtube :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.