Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sevesa wyzywasz ,a chyba nikt z rybnickich ze mna wlacznie nie odpuscil trzustce w ten weekend :evil:

Ciiiiii :nose:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No :ok2:

Opublikowano

:hi:

Seves ty pijoku jedyn :decayed:

no wlasnie antypijoku chyba :decayed:

kurde trza cos czesciej trenowac bo serio nie pamietom takigo dnia ale to chyba przez to ze nie (kurde nie umiem tej zygajacej ikonki znalezc : )

no i ze slabo rzadko ternuje to potem takie efekty sa :P

za to na swoje usprawiedliwienie moge podac ze wszyscy wczoraj mieli ujowy dzien :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 10:22_________________________________________________

Sevesa wyzywasz ,a chyba nikt z rybnickich ze mna wlacznie nie odpuscil trzustce w ten weekend :evil:

Ciiiiii :nose:

:good:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

:mysli: a moze to przez to ze pilismy w bielsku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tego to Ci nie powiem :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Tego to Ci nie powiem :polew:

no wiesz.. to powietrze :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

No tak w Bielsku to powietrze do najlepszych nie nalezy :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

M3rvin, juz Ci ten adres posyłam ;)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wiesiek ty jeszcze na L4 jesteś czy już nie :?:

Do poniedziałku, ale żona mówi żebym jeszcze poszedł bo dziś mi ręka drętwieje i boli mnie w plecach dość mocno :kwasny:

A co chcesz to zakładać ,masz wolne :?:

ja mam tydz wolnego więc możemy coś podziałać, może ojcu podłączymy :gwizdanie: oczywiście ja robie ty nadzorujesz :cool1:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek ty jeszcze na L4 jesteś czy już nie :?:

Do poniedziałku, ale żona mówi żebym jeszcze poszedł bo dziś mi ręka drętwieje i boli mnie w plecach dość mocno :kwasny:

A co chcesz to zakładać ,masz wolne :?:

ja mam tydz wolnego więc możemy coś podziałać, może ojcu podłączymy :gwizdanie: oczywiście ja robie ty nadzorujesz :cool1:

a u Ciebie masz wszystko zamontowane, kierunki, CLH, i cala reszte ?
Opublikowano
  • Autor

nie, tego jeszcze nie ale myślę że za niedługo będzie :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:mysli: a moze to przez to ze pilismy w bielsku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

O to ,to ,to właśnie mogło zaszkodzić :decayed:

ja mam tydz wolnego więc możemy coś podziałać, może ojcu podłączymy :gwizdanie: oczywiście ja robie ty nadzorujesz :cool1

Trza się dogadać ja mam na nockę tak że można coś wymodzić :good:

:hi:

Ty już z roboty :shocked:

Opublikowano
  • Autor

właśnie przyszedł mi olej od Tom'a więc to będzie priorytet na ten tydzień ale będę do ciebie Wiesiek dzwonił któryś dzień w południe :wink4:

Opublikowano

właśnie przyszedł mi olej od Tom'a więc to będzie priorytet na ten tydzień ale będę do ciebie Wiesiek dzwonił któryś dzień w południe :wink4:

OK

Opublikowano

:hi:

właśnie przyszedł mi olej od Tom'a więc to będzie priorytet na ten tydzień ale będę do ciebie Wiesiek dzwonił któryś dzień w południe :wink4:

Szkoda , że nie dałeś znać że kupujesz coś od Tom'a , ja właśnie przed sekundą zamówiłem :kwasny:

Opublikowano

:hi:

A czemu nie zamawiacie od Dzika?[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 15:56_________________________________________________Ja już cztery razy zamawiałem oliwę od Dzika i zawsze było ok. Super ekspresowa wysyłka, towar świetnie zapakowany i dobra cena.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.