Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moje pierwsze próby nowym sprzętem :naughty:

df9d9158f9e9766cm.jpg f4baff370b08836em.jpg 293e5f94fd2a69ebm.jpg[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 15:28_________________________________________________

... założę się , że gdy płyn troszkę się rozgrzeje Arek problemów żadnych ze wspomaganiem nie ma

tak jest. wystarczy, że włącze silnik i powoli pokręcę kierownicą raz w prawo, raz w lewo i po 30-60 sec wspomaganie wraca do normy.

tak więc jutro wlewam ori i zobaczymy czy objaw zniknie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po drugie według mnie właśnie to , ze ten FEBI jest gęstszy powoduje problemy ze wspomagania gdy konkretnie się wychłodzi ( co za tym idzie jeszcze bardziej zgęstnieje ) ... założę się , że gdy płyn troszkę się rozgrzeje Arek problemów żadnych ze wspomaganiem nie ma ( bo olej hydrauliczny w układzie kierowniczym zrobi się po prostu rzadszy ) :cool1

OK :good: ,o ile pamiętam to nawet olej Lotos ma aprobatę VW, a FEBI nie :no:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 15:38_________________________________________________

moje pierwsze próby nowym sprzętem :naughty:

df9d9158f9e9766cm.jpg f4baff370b08836em.jpg 293e5f94fd2a69ebm.jpg[br]

Co nowe wycieraczki szyb :mysli::kox:

Opublikowano

Ostatnio słuchałem w radiu że od października nadchodzą zmiany :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Co nowe wycieraczki szyb :mysli::kox:

:takiego:

Opublikowano

Ostatnio słuchałem w radiu że od października nadchodzą zmiany :cool1:

Ja Ty i Artur, jeden 500 za pasy a drugi bez prawka za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. :gwizdanie:

Zmieńcie dealera tego świństwa bo won ciśnie szajs. :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No nie wiem czy FEBI robi dla VW/ AUDI :cool1:

Chociaż poczciwy Wiesiek ma rację :good:

Też o to mi chodziło :cool1:

Tomek ile u Ciebie za 7M0 919 376 :?:

Sprawdzę ale myślę że może z 5zł taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 15:52_________________________________________________

Ostatnio słuchałem w radiu że od października nadchodzą zmiany :cool1:

Ja Ty i Artur, jeden 500 za pasy a drugi bez prawka za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. :gwizdanie:

Zmieńcie dealera tego świństwa bo won ciśnie szajs. :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Za HID dowód biorą :cool1: to sie szykuj :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Za HID dowód biorą :cool1: to sie szykuj :decayed::polew: :polew: :polew:

i za DLR :gwizdanie:

Opublikowano

Co nowe wycieraczki szyb :mysli::kox:

:polew: :polew: :polew::decayed:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 15:54_________________________________________________

Za HID dowód biorą :cool1: to sie szykuj :decayed::polew: :polew: :polew:

Ja Hammer ja , My wiemy , że masz ORI :gwizdanie: :cool1::decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 15:55_________________________________________________

Sprawdzę ale myślę że może z 5zł taniej :gwizdanie:

Myślałem , że jak na np. pompę masz ~ 80% zniżki to , że i na to była by taka :gwizdanie:

Opublikowano

Za HID dowód biorą :cool1: to sie szykuj :decayed::polew: :polew: :polew:

i za DLR :gwizdanie:

Dobrze że ja mam DRL :decayed:

Opublikowano

Co nowe wycieraczki szyb :mysli::kox:

:takiego:

No to co nowy silnik :mysli:

Opublikowano

Za HID dowód biorą :cool1: to sie szykuj :decayed::polew: :polew: :polew:

Ja Hammer ja , My wiemy , że masz ORI :gwizdanie: :cool1::decayed:

Byłem na przeglądzie tydz. temu i nic nie powiedział, nawet na tylne ledy :cool1: pod koniec tyg. zakładam czujniki z samopoziomowania :cool1:

Opublikowano

Na pewno nowo nabyty aparat testuje a i od razu DRL uchwycił :naughty:

Opublikowano

Na pewno nowo nabyty aparat testuje a i od razu DRL uchwycił :naughty:

Ciiiii, myślałem że się pochwali :wink4:

Opublikowano

Byłem na przeglądzie tydz. temu i nic nie powiedział, nawet na tylne ledy :cool1: pod koniec tyg. zakładam czujniki z samopoziomowania :cool1:

No przecież mówię , że masz ORI :cool1:

A czemu miałby się do LED'ów doczepić , myślisz , że on tam wie , że masz środek tych lamp z A6 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek nowe zimówki :chytry:

Opublikowano

Ciiiii, myślałem że się pochwali :wink4:

Przecież się pochwalił :cool1: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Wiesiek nowe zimówki :chytry:

Aaaa teraz to wyraźnie widać ,że nowym aparatem zrobione zdjęcia bo więcej bieżnika mają :gwizdanie:

Opublikowano

Byłem na przeglądzie tydz. temu i nic nie powiedział, nawet na tylne ledy :cool1: pod koniec tyg. zakładam czujniki z samopoziomowania :cool1:

No przecież mówię , że masz ORI :cool1:

A czemu miałby się do LED'ów doczepić , myślisz , że on tam wie , że masz środek tych lamp z A6 :cool1:

Różni ludzi są, a ten co na diagnostyce pracuje też ma B7 w avancie :decayed:

Opublikowano

Aaaa teraz to wyraźnie widać ,że nowym aparatem zrobione zdjęcia bo więcej bieżnika mają :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek nowe zimówki :chytry:

Aaaa teraz to wyraźnie widać ,że nowym aparatem zrobione zdjęcia bo więcej bieżnika mają :gwizdanie:

musze je tylko wrzucić na felgi i śnieg może sypać :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.