Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Różni ludzi są, a ten co na diagnostyce pracuje też ma B7 w avancie :decayed:

To na spota go trzeba było zaprosić [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:09_________________________________________________Ida zjeść obiad :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kto teraz..... :gwizdanie:

Opublikowano

Różni ludzi są, a ten co na diagnostyce pracuje też ma B7 w avancie :decayed:

Ale on ma uboższą wersję bez LED :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:10_________________________________________________

ciekawe kto teraz..... :gwizdanie:

Ja i co kupiłeś 3100 z jakim obiektywem :?:

Z/W idę jeść :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja i co kupiłeś 3100 z jakim obiektywem :?:

Nikon D3100 + Nikkor 18-105

Opublikowano

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/9379/Komisja_Wspolna_przyjela_nowy_taryfikator_punktow_karnych.html?search=589464

Kierowcy otrzymają także większą niż dotąd liczbę punktów karnych za przewożenie pasażerów bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W miejsce jednego dostaną cztery punkty karne.
Opublikowano
  • Autor

no i mamy 1800 :gwizdanie:

panowie pytanie:

co robimy z godziną spotów :?: zostaje 18:00 czy przesuwamy wcześniej :?:

Opublikowano

1800 :guma:

:tongue4:

_________________________________________________

kutwa mać za późno :bag:

Opublikowano
  • Autor

Robert otworzyliśmy w tej samej minucie :decayed:

Opublikowano

No nie wiem czy FEBI robi dla VW/ AUDI :cool1:

Chociaż poczciwy Wiesiek ma rację :good:

Też o to mi chodziło :cool1:

Ja ja wiem tyś też miał rację :good::wink4:

Opublikowano

Ja i co kupiłeś 3100 z jakim obiektywem :?:

Nikon D3100 + Nikkor 18-105

No to pięknie :good:

Zaraz będę idę synkowi skuter ogarnąć :gwizdanie:

Opublikowano

Robert otworzyliśmy w tej samej minucie :decayed:

Dokładnie :wink4:

Gratki Arek :good::drunk:

Opublikowano
  • Autor

Robert otworzyliśmy w tej samej minucie :decayed:

Dokładnie :wink4:

Gratki Arek :good::drunk:

gratki Robert :good:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:30_________________________________________________a mówią że im większe to lepsze..... :gwizdanie:

http://otomoto.pl/ford-inny-C20602447.html

Opublikowano

:hi:

Mam do Was pytanie, czy zdiagnozuję paska B6 2007r moim kablem do A4 B5? I jeszcze jedno, gość ma kabel firmy ADAKO VAG 10.6 czy ten kabel będzie współpracował z programem VAG 3.11 którego używam? On ma jakiś program VCDS ale nie pełną wersję dlatego wolał bym swoim programem się pobawić przy jego aucie.

Opublikowano

:hi:

Mam do Was pytanie, czy zdiagnozuję paska B6 2007r moim kablem do A4 B5? I jeszcze jedno, gość ma kabel firmy ADAKO VAG 10.6 czy ten kabel będzie współpracował z programem VAG 3.11 którego używam? On ma jakiś program VCDS ale nie pełną wersję dlatego wolał bym swoim programem się pobawić przy jego aucie.

Raczej nie zdiagnozujesz, a jego kabla nie podłączaj do 3.11 bo go uwalisz - chiński klon[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:45_________________________________________________

a mówią że im większe to lepsze..... :gwizdanie:

http://otomoto.pl/ford-inny-C20602447.html

Ale to spieprzył :polew:

Opublikowano

Dzięki Wiesiek :( .

Opublikowano

No problem :wink4:

Opublikowano

Szkoda , że ja tego nie odkryłem gdzieś koło domu :disgust::evil:

http://gielda.onet.pl/gigantyczne-zasoby-turkmenistanu,18727,4877606,1,prasa-detal

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 18:25_________________________________________________A od jutra znowu paliwo drożeje :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

A od jutra znowu paliwo drożeje :wallbash: :wallbash:

Tobie i tak to 4,5L/100km pali to co mranczysz :gwizdanie:

Opublikowano

Ale zawsze coś mniej w kapsie :disgust:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.