Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pretoro podobne auto też wczoraj wyprzedzałem ale bez ramek klubowych :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:52_________________________________________________

Wczoraj na A1 mijałem niebieską B5 w sedanie na SWD z nalepką klubową, wołałem luja na CB ale się nie odezwał :disgust:

Może tylko antenę ma do szpanu :mysli::kox:

albo się pobał :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ciul http://moto.onet.pl/1651140,1,jak-nie-nalezy-myc-auta,artykul.html?node=2 :evil:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:02_________________________________________________

albo się pobał :naughty:

No może myślał , ze chcesz mu zajumać furacza :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:02_________________________________________________

:evil: :evil: :evil:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:bry:

Opublikowano
ciekaw jestem czy po tym myciu działała elektronika i czy siadł tym grubym dupskiem na mokre zice :wallbash:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:49_________________________________________________oglądosz tyn nudny mecz?
Opublikowano

oglądosz tyn nudny mecz?

Tylko tak przełączam od czasu do czasu :wink4:

Opublikowano

oglądosz tyn nudny mecz?

Tylko tak przełączam od czasu do czasu :wink4:

no i się coś wydarzyło gooooool :gwizdanie:
Opublikowano

oglądosz tyn nudny mecz?

Tylko tak przełączam od czasu do czasu :wink4:

na kierym ? -- mom na 1
Opublikowano

no i się coś wydarzyło gooooool :gwizdanie:

No i tak do końca będzie , no chyba , że Białorusini strzela im pod koniec na 1:1 :wink4:

Opublikowano

oglądosz tyn nudny mecz?

Tylko tak przełączam od czasu do czasu :wink4:

na kierym ? -- mom na 1

no [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:05_________________________________________________

no i się coś wydarzyło gooooool :gwizdanie:

No i tak do końca będzie , no chyba , że Białorusini strzela im pod koniec na 1:1 :wink4:

na dwie minuty przed końcem strzelą dwie :polew:
Opublikowano

na dwie minuty przed końcem strzelą dwie :polew:

Wcale bym się nie zdziwił , Nasi są dobrzy w tym :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

witaj Andy :hi:

kajś to boł jak cię nie było :cool1:

Opublikowano

witaj Andy :hi:

kajś to boł jak cię nie było :cool1:

No , jakoś ostatnio chyba zapracowany bidok jest :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

witaj Andy :hi:

kajś to boł jak cię nie było :cool1:

żniwa panowie przed wszystkimi świętymi ludzie się budzą że trza cos koło grobu zrobić
Opublikowano

Dużo ludzi umiera :naughty:

Raczej "Wszystkich Świętych" się zbliża i ludzie zaczynają sobie przypominać o grobach bliskich :cool1:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:20_________________________________________________

żniwa panowie przed wszystkimi świętymi ludzie się budzą że trza cos koło grobu zrobić

No właśnie :wink4:

Opublikowano
Raczej "Wszystkich Świętych" się zbliża i ludzie zaczynają sobie przypominać o grobach bliskich
to smutne ale to prawda,optuję za tym aby to święto było dwa razy w roku to wtedy szybciej B8 się dorobię :naughty:
Opublikowano

to smutne ale to prawda

Niestety :confused4:

optuję za tym aby to święto było dwa razy w roku to wtedy szybciej B8 się dorobię :naughty:

:naughty::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:bry::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.